MW Computers

Lenovo X1 Carbon G10; 21CB007UCK

Tento exkluzivní výrobek Lenovo X1 Carbon G10; 21CB007UCK od značky s dobrým jménem Lenovo seženete bezpečně online extra se slevou! Nyní lze objednat jen za 47 494 Kč.
EAN: 196801056930
Lenovo X1 Carbon G10; 21CB007UCK
Ověřit dostupnost
Značka: Lenovo
47 494

Notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon 10. generace přichází s vylepšenými technologiemi a celou řadou nových funkcí pro větší pohodlí a lepší uživatelský zážitek. Opět patří k tomu nejlepšímu, co si lze pro své podnikání, nebo do firmy pořídit. Nejen že vyniká svou odolnosti, ale je i výkonný při zachování skvělé mobility a dlouhé výdrže baterie. Kdyby náhodou došlo k nehodě, můžete si být jisti, že jeho odolné tělo zvládne téměř vše.

Čím zaujme?

  • Odolná konstrukce z uhlíkových vláken a hliníku
  • Platforma Intel EVO
  • Hmotnost přibližně 1.12 kg, profil 15.36 mm a dlouhá výdrž baterie pro práci na cestách
  • Moderní minimalistický vzhled podtrhují úzké rámečky kolem displeje
  • Pokročilé možnosti dokování pro snadné připojení v prostředí kanceláře
  • Skvělá konektivita, včetně Thunderbolt 4
  • Zabezpečení, které potřebujete v podnikání

Excelentní mobilní kancelář
Notebooky X1 Carbon Gen 10 spadají do řady legendárních notebooků ThinkPad a tomu odpovídá i jejich mistrné zpracování s vysokou odolností, účelností a výkonem. V případě nového X1 je vše skloubeno s excelentní mobilitou, s minimální hmotností, tenkým provedením a výdrží pro celodenní pracovní nasazení. Svou konstrukcí je nový X1 Carbon 10 generace jedním z nejlehčích 14″ zařízení typu ultrabook z řady ThinkPad.

Odolný dle armádních standardů
Svou konstrukcí z uhlíkových vláken a hliníkové skořepiny představuje nový X1 Carbon jedno z nejodolnějších zařízení ThinkPad. Byl podroben řadě testů odpovídajících armádním standardům MIL-STD-810H, takže můžete být v klidu i v případě polití, pádu, vystavení notebooku vysokým teplotám nebo jakékoli jiné situaci. Byl testován v opravdu extrémních podmínkách zahrnujících prach, vibrace, horko, chlad, vysokou nadmořskou výšku, vodu, vlhkost, sluneční záření a plísně.

Zabezpečení podnikové úrovně
Díky integrované čtečce otisků prstů, s dotykovým senzorem Match-on-Chip proti spoofingu, můžete lépe chránit data společnosti a zajistit bezpečnější způsob ověřování přihlášení k systému. Notebook je dále vybaven pokročilou technologií TPM 2.0 (Trusted Platform Module), což je specializovaná technologie určená k zabezpečení. S IR kamerou se přihlásíte rychle pomocí identifikace tváře. Nový X1 Carbon v 10. generaci je bezpečným partnerem pro vaše podnikání.

Plně vybavený
ThinkPad X1 Carbon je vybaven dvojicí rozhraní Thunderbolt 4, se kterým získáte opravdu široké možnosti připojení, nabíjení i dokování. Nezbytná síťová konektivita je zajištěna v podobě bezdrátového WiFi ax a nechybí Bluetooth. Pro připojení externího zobrazovacího zařízení využijete rozhraní HDMI a za samozřejmost pak již lze považovat rozhraní USB 3.2 Gen 1. Jako v každém správném ThinkPadu, ani zde nechybí kombinace touchpadu a Trackpointu, každý tak může využít právě tu periferii, která mu vyhovuje.

Komunikujte a bavte se
Multimediální využití zpříjemní kvalitní systém reproduktorů a podpora technologie Dolby Atmos, která poskytuje detailně prokreslený zvuk a maximalizuje úroveň hlasitosti vašeho počítače. Díky systému prostorových mikrofonů je zvuk perfektní i v případě online hlasové komunikace a video konferencí. Kamera je také vybavena fyzickým uzávěrem, který zajistí vaše soukromí.