MW Computers

HP E27d G4 QHD dokovací monitor; 6PA56A4#ABB

Tento kvalitní a žádaný výrobek HP E27d G4 QHD dokovací monitor; 6PA56A4#ABB od oblíbené značky se zárukou kvality Hewlett-Packard lze zakoupit právě nyní levně. Teď v akci 9 639 Kč.
EAN: 195697979309
HP E27d G4 QHD dokovací monitor; 6PA56A4#ABB

Tenké rámečky a lehké připojení
Monitor je tenký a zadní strana je v elegantním černém provedení. Přes nohu podstavce máte možnost kabely proplést a tím je ukrýt. K počítači lze připojit pomocí DisplayPort, HDMI a USB-C rozhraní. Přihlašujte se pomocí obličeje a funkce Windows Hello na infračervené webkameře nebo ji využívejte při videokonferencích. Připojte se kabelem USB-C, který je možný použít pro připojení a nabíjení více zařízení, včetně notebooku do 100 W.
Barevné zobrazení

Téměř bezrámečkový panel poskytuje maximální plochu obrazovky. Dva displeje vedle sebe tak mají minimální mezeru. QHD rozlišení a IPS panel zajistí 178° pozorovací úhly. Svítivost dosahuje 250 cd/m2. S aplikací HP Display Center si můžete nastavit barvy, jas, ostrost, kontrast a spoustu dalšího. Připevněním stolního počítače HP EliteDesk Mini Desktop přímo za displej ho rovnou můžete napájet skrz USB-C rozhraní.
Funkce, které oceníte

HP Eye Ease
Funkce, která stále filtruje modré světlo a výrazně šetří zrak, přitom nezavádí žlutý odstín na displeji. Certifikováno díky Eyesafe.

Bohatá nastavitelnost
Konstrukce umožňuje plynule nastavit výšku v rozsahu 150 mm, abyste monitor mohli vždy umístit do co nejpohodlnější polohy. Monitor je také možné otáčet do stran, naklápět či otočit o 90°.

Správa ze sítě
Spravujte vzdáleně monitory pokročilými funkcemi síťové správy, spouštění PXE, přepínání LAN/WLAN, WoL a potlačení MAC adres ve všech stavech napájení. Má také integrovaný KVM switch.