MW Computers

Guzzanti GZ 06B; GZ 06B

Hodně žádaný produkt Guzzanti GZ 06B; GZ 06B od známé značky Guzzanti lze zakoupit zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zrovna teď v akci za 2 890 Kč.
EAN: 5050370006336
Guzzanti GZ 06B; GZ 06B
Ověřit dostupnost
Značka: Guzzanti
2 890

Guzzanti GZ 06B, černá
Guzzanti GZ 06B je kompaktní kombinovaná lednička Goddess volně stojící konstrukce, která se hodí pro využití například v kancelářích, hotelech, penzionech či na chatách a podobně. Nabízí maximálně kompaktní rozměry (výška jen 49,5 cm) v kombinaci s celkovým užitným objemem 46 litrů. Ten je přitom rozdělen na dvě části – chladící (42 litrů) a mrazící (4 litry) a má prostor až pro dvě dvoulitrové PET lahve.

Energetická efektivita
Chladnička patří i přes maximálně příznivou cenu do úsporné třídy A+ a její celoroční typická spotřeba činí pouhých 106 kWh energie, takže dlouhodobě sníží vaše účty. Její výhodou je také nádherně tichý chod, takže o spotřebiči nebudete ani vědět.

Hlavně praktická
Ovládání je řešeno klasicky mechanicky a vnitřní prostor je rozdělen pomocí drátěné poličky na dvě části. Potěší také možnost změny směru otevírání dvířek, abyste maximálně využili dispozic vašeho prostoru.