MW Computers

GoodRam externí SSD HL200, USB-C, 256GB; SSDPR-HL200-256

Tento akční výrobek GoodRam externí SSD HL200, USB-C, 256GB; SSDPR-HL200-256 od dodavatele s dlouholetou historií GoodRam pohodlně získáte aktuálně na našich stránkách se slevou. Nyní pořídíte za 1 078 Kč.
EAN: 5908267964040
GoodRam externí SSD HL200
Ověřit dostupnost
Značka: GoodRam
1 078

Nový externí disk Goodram HL200 nabízí širokou škálu možností s kapacitou až 1 TB. Nyní můžete snadno zálohovat, přenášet a archivovat data doma nebo v kanceláři a také rozšířit paměť vaší konzole. HL200 SSD má také kompaktní a malé rozměry. Disk je svou velikostí podobný kreditní kartě a snadno se vejde do kapsy nebo malé přihrádky tašky nebo batohu. Přenos dat nebyl nikdy tak snadný a pohodlný!

Vysoce robustní

Na rozdíl od pevných disků nemají disky SSD (Solid State Drive) žádné pohyblivé části, což snižuje riziko mechanického poškození. Nárazuvzdorné pouzdro HL200 navíc zajišťuje, že data jsou v bezpečí, i když disk náhodně spadne nebo se použije v drsném prostředí. SSD disky navíc spotřebují výrazně méně energie ve srovnání s klasickými magnetickými disky. Pro uživatele používajícího notebook nebo jiné mobilní zařízení to znamená delší provozní doby na jedno nabití.

Specifikace

Ať už na disk ukládáte fotky z dovolené nebo stovky gigabajtů důležitých souborů, kapacita SSD snadno vyhoví vašim potřebám. Goodram HL200 je k dispozici ve verzích 256 GB, 512 GB a 1 TB.
Plynulé přenosové rychlosti zajišťují rychlost čtení/zápisu dat 520/500 MB/s. Pro vaše pohodlí je disk dodáván se dvěma kabely: USB Type-A – USB Type-C™ a oboustranným USB Type-C™. To vám umožní připojit disk k většině zařízení vybavených portem USB. Goodram HL200 je senzační a všestranný pohon, který je ideální pro každodenní úkoly.

Všestranné použití

Goodram HL200 je malý disk s mnoha schopnostmi. Jeho parametry umožňují pohodlný přenos velkých souborů, jako jsou 4K videa nebo vysoce kvalitní fotografie. Tento externí disk může být také výborným úložištěm pro hry. Funguje s konzolemi, notebooky a stolními počítači, to vše díky USB 3.2 gen. 2 Rozhraní Type-C™. Díky malým rozměrům a jednoduchému ovládání může disk úspěšně nahradit USB flash disk s větší kapacitou. A co víc, s Goodramem HL200 bude přenos dat mnohem rychlejší, a proto pro uživatele pohodlný.