MW Computers

Electrolux EIV9467; EIV9467

Tento designový výrobek Electrolux EIV9467; EIV9467 od našeho výrobce Electrolux můžete sehnat momentálně za zcela nejnižší cenu! Nabídky od 24 821 Kč.
EAN: 7332543590377
Electrolux EIV9467; EIV9467
Ověřit dostupnost
Značka: Electrolux
24 821

Extra šířka 90 cm s funkcí Multiple Bridge
Tato moderní indukční varná deska Electrolux šířky 91 cm v designu se zkosenou přední hranou se může pochlubit všemi výhodami a přednostmi indukční technologie, například přesným a rychlým vařením a snadným čištěním. Díky funkci spojení více varných zón Multiple Bridge můžete na indukční varné desce vytvořit několik velkých ploch k přípravě jídla, což je perfektní například pro použití větších pelkáčů. Funkce PowerSlide® vám umožní rychle a snadno měnit různé teploty – stačí přesouvat nádobí mezi přednastavenými teplotními zónami. Pomocí posuvných ovladačů s rychlou odezvou můžete upravovat nastavení snadno a plynule. Když vaši nádobu položíte na varnou desku, automaticky se rozsvítí odpovídající posuvné ovladače. Intuitivně tak víte, který ovladač máte při přípravě jídla použít. Posunutím prstu jednoduše nastavíte požadovanou teplotu pro váš pokrm a záhy si už vychutnáte lahodné výsledky.

Deska díky technologii Hob2Hood dokáže automaticky ovládat nastavení odsavače par. A navíc myslí i na vaši bezpečnost a může se pochlubit několika bezpečnostními prvky, jako například dětskou pojistkou, třístupňovým ukazatelem zbytkového tepla CleverHeat nebo automatickým vypnutím při delší nečinnosti. Pomocí tlačítka Pauza můžete pokračovat s přípravou jídla tam, kde jste přestali, pokud vás při vaření něco vyruší. Nechybí ani funkce zesílení výkonu PowerBoost, časovač CountUp nebo EcoTimer pro úsporu energie. S využitím nastavitelného časovače můžete lépe a pohodlně sledovat průběh přípravy jídla. Funkce automatického rychlého zahřátí umožňuje dosáhnout potřebné teploty za kratší dobu. Díky hladkému sklokeramickému povrchu se deska velice snadno čistí.

UPOZORNĚNÍ – instalace elektrických varných desek:
U většiny elektrických (indukčních či sklokeramických) varných desek na trhu není vhodné jednofázové připojení (220-240 V), doporučeno je spíše dvoufázové či třífázové připojení (400 V), zejména při kombinaci s vestavnou troubou. Při jednofázovém připojení je nutné mít dostačené jištění a nebo je nutné omezit výkon desky (existují desky s funkcí omezení výkonu, tzv. PowerManagement). Před zakoupením desky doporučujeme konzultaci s kvalifikovaným odborníkem, zda je vaše elektroinstalace vhodná pro připojení desky. Zároveň doporučujeme odbornou montáž desky v souladu s pokyny v návodu k použití.