MW Computers

Electrolux EIV63440BS; EIV63440BS

Ve slevě tento produkt Electrolux EIV63440BS; EIV63440BS od značky se skvělou pověstí Electrolux máte možnost sehnat zrovna skutečně výhodně. Aktuálně za super cenu 11 579 Kč.
EAN: 7332543622610
Electrolux EIV63440BS; EIV63440BS
Ověřit dostupnost
Značka: Electrolux
11 579

Stříbrná elegance s funkcí propojení zón
Tato moderní indukční varná deska Electrolux šířky 60 cm v elegantním stříbrném designu se zkosenou přední hranou se může pochlubit všemi výhodami a přednostmi indukční technologie, například přesným a rychlým vařením a snadným čištěním. Pomocí posuvných ovladačů DirectAccess s rychlou odezvou můžete upravovat nastavení snadno a plynule. Snížit nebo zvýšit teplotu zvládnete lehkým přejetím po stupnici. Funkce Bridge umožňuje propojit dvě varné zóny a vytvořit tak jednu velkou, což je perfektní například pro použití větších pelkáčů. Funkce automatického rychlého zahřátí umožňuje dosáhnout potřebné teploty za kratší dobu.

Tato varná deska myslí i na vaši bezpečnost a může se pochlubit několika bezpečnostními prvky, jako například dětskou pojistkou, třístupňovým ukazatelem zbytkového tepla CleverHeat nebo automatickým vypnutím při delší nečinnosti. Pomocí tlačítka Pauza na můžete pokračovat s přípravou jídla tam, kde jste přestali, pokud vás při vaření něco vyruší. Nechybí ani funkce zesílení výkonu PowerBoost, časovač CountUp nebo EcoTimer pro úsporu energie. S využitím nastavitelného časovače můžete lépe a pohodlně sledovat průběh přípravy jídla. Díky hladkému sklokeramickému povrchu se deska velice snadno čistí.

UPOZORNĚNÍ – instalace elektrických varných desek:
U většiny elektrických (indukčních či sklokeramických) varných desek na trhu není vhodné jednofázové připojení (220-240 V), doporučeno je spíše dvoufázové či třífázové připojení (400 V), zejména při kombinaci s vestavnou troubou. Při jednofázovém připojení je nutné mít dostačené jištění a nebo je nutné omezit výkon desky (existují desky s funkcí omezení výkonu, tzv. PowerManagement). Před zakoupením desky doporučujeme konzultaci s kvalifikovaným odborníkem, zda je vaše elektroinstalace vhodná pro připojení desky. Zároveň doporučujeme odbornou montáž desky v souladu s pokyny v návodu k použití.