MW Computers

ECG RK 1891 INFUSO; 100001474169

Velmi oblíbený kousek ECG RK 1891 INFUSO; 100001474169 od kvalitní společnosti ECG získáte momentálně na webu se slevou! Nyní za 999 Kč.
EAN: 8592131308589
ECG RK 1891 INFUSO; 100001474169
Ověřit dostupnost
Značka: ECG
999

Rychlovarná konvice pro milovníky čaje

Označili byste se za skutečné milovníky čaje? Pokud ano, rychlovarná konvice ECG RK 1891 INFUSO by ve vaší kuchyni rozhodně neměla chybět. Nejde totiž o obyčejný malý spotřebič, který vám jen ohřívá vodu – součástí této konvice je i vyjímatelné sítko, s nímž si můžete snadno a rychle vykouzlit svůj oblíbený nápoj ze sypaných směsí, bylinek a dalších přísad.

Konvice vás navíc potěší i svým atraktivním designem, na němž se snoubí nerezové prvky s elegancí tvrzeného skla. Čajovou kulturu tak pořízením této konvice posunete o stupeň výš i po estetické stránce.

Profesionální příprava teplých nápojů

Zapomeňte na neosobní čajové sáčky a dopřejte si doma chutě a vůně, které jsou typické pro profesionální čajovny. Rychlovarná konvice ECG vám to umožní prostřednictvím vyjímatelného sítka z nerezové oceli, do nějž můžete vložit čajové ingredience podle svého gusta.

Protože každý typ čaje vyžaduje jinou teplotu vody, nabízí naše konvice i elektronickou regulaci se sedmi možnostmi nastavení (od 40 až do 100 °C). Ať už tak preferujete pravý černý čaj, nebo dáváte přednost čaji zelenému, s konvicí ECG připravíte svůj oblíbený nápoj přesně tak, jak je třeba.

Pomůže i s přípravou dětské výživy

Máte-li doma malé děti, moc dobře víte, že příprava jejich stravy dá spoustu práce. S rychlovarnou konvicí ECG RK 1891 INFUSO si však můžete tuto každodenní rutinu usnadnit. Díky nastavitelné teplotě, praktické funkci udržování teploty a světelné i zvukové signalizaci je totiž o poznání jednodušší příprava umělého mateřského mléka, kašiček i dalších příkrmů.

Hlavní nádoba naší konvice je vyrobena z žáruvzdorného borosilikátového skla a vejde se do ní až 1,8 litru vody. Součástí spotřebiče je i 360° otočná základna s navíjecím kabelem a ovládacím panelem. Topné těleso je skryté uvnitř konvice.

Bezpečně a zdravě

Zásluhou celé řady bezpečnostních prvků je používání rychlovarné konvice ECG vždy bezpečné. Když např. spotřebič zapnete bez vody nebo jej vyjmete ze základny, automaticky dojde k jeho vypnutí. Totéž se pak stane i při dosažení bodu varu. A nebezpečí opaření zase snižuje bezpečnostní otevírání pomocí tlačítka.

Aby byla voda na čaj, kávu či dětskou výživu v perfektním stavu, disponuje konvice i vyjímatelným a omyvatelným filtrem proti vodnímu kameni. Kromě toho pak k její výbavě patří i funkce dechlorace, která spočívá v tříminutovém vaření (100 °C), při němž se voda zbavuje přebytečného chloru.

Specifikace

Elegantní nerezové provedení v kombinaci s tvrzeným sklem
Vyjímatelné sítko na čaj z nerezové oceli pro čajové lístky, přísady a bylinky
Vyrobeno z vysoce kvalitního žáruvzdorného borosilikátového skla
Elektronická regulace pro nastavení teploty vody (40-50-60-70-80-90-100 °C)
7 režimů nastavení teploty pro různé druhy čajů, dalších teplých nápojů nebo dětské výživy
Funkce dechlorace – převaření na 100 °C po dobu 3 minut
Funkce udržování teploty vody
Objem: 1,8 l
Základna s ovládacím panelem
360° otočná základna s navíjením kabelu
Skryté topné těleso
Režim automatického vypnutí: při zapnutí bez vody / při dosažení bodu varu / při vyjmutí konvice ze základny
Světelná signalizace, zvukové upozornění
Vyjímatelný a omyvatelný filtr proti vodnímu kameni
Bezpečné a snadné otevírání pomocí tlačítka
Jmenovité napětí: 220–240 V~ 50/60 Hz
Jmenovitý příkon: 1850–2200 W