MW Computers

Corsair herní klávesnice K60 PRO TKL RGB RGB LED OPX černá; CH-911D01A-NA

Hodně povedený kousek Corsair herní klávesnice K60 PRO TKL RGB RGB LED OPX černá; CH-911D01A-NA od značky se zárukou kvality Corsair jde získat zrovna dneska pořád výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 4 056 Kč.
EAN: 840006660644
Corsair herní klávesnice K60 PRO TKL RGB RGB LED OPX černá; CH-911D01A-NA
Ověřit dostupnost
Značka: Corsair
4 056

Společnost Corsair nabízí herní klávesnici K60 PRO TKL, která se vyznačuje precizním zpracováním, hliníkovým vyztužením a mechanickými klávesami společnosti Corsair. Ty nabízejí maximální výkon a spolehlivost při stisku. Tělo klávesnice je vyrobeno z odolného hliníku, což má za následek stabilní a pevné základy pro hraní vašich oblíbených her. Protiskluzové nožky s nastavitelným zdvihem vám pomohou při hledání ideální výškové polohy klávesnice. Propojení klávesnice s počítačem probíhá skrze odpojitelný USB-C kabel.

Mechanické Corsair OPX spínače
Mechanické spínače Corsair OPX s vysokou životností disponují RGB podsvícením, které si můžete libovolně upravit v doprovodném softwaru CORSAIR iCUE. Lineární průběh kláves s aktivační vzdáleností pouze 1 mm je ideální pro hraní akčních a kompetitivních FPS titulů. Samozřejmostí je přítomnost technologie Anti-Ghosting se 100% funkcí Full-Key Rollover, díky které klávesnice spolehlivě detekuje stisk více tlačítek zároveň. Pomocí klávesových zkratek můžete rychle deaktivovat klávesu Windows a zabránit jejímu nechtěnému stisknutí.

Další produkty od výrobce Corsair