MW Computers

Concept Perfect Air Smart CA2000; ca2000

Tento velmi oblíbený kus Concept Perfect Air Smart CA2000; ca2000 od naší známé značky Concept najdete momentálně v naši nabídce se slevou. Ceny již od 4 404 Kč.
EAN: 8595631009345
Concept Perfect Air Smart CA2000; ca2000
Ověřit dostupnost
Značka: Concept
4 404

Concept Perfect Air Smart CA2000
Čistička vzduchu Concept CA2000 Perfect Air pro místnosti do 40 m2 disponuje příkonem 80 W a účinnou cirkulací vzduchu až 320 m3/hod. Sedminásobný filtrační systém v kombinaci s UV zářením dokáží zachytit veškeré znečištěné látky v ovzduší a odstranit až 99,9 % bakterií, virů, alergenů, nepříjemných pachů a zdraví škodlivých látek. Jednotlivé filtrační vrstvy zachycují určité druhy nečistot a společně dosahují dokonalých výsledků. Pokročilá technologie a funkce připomenutí výměny filtrů odvede veškerou práci za vás.

Odstranění bakterií

Již během prvního použití si čističku zamilují alergici, lidé s akutním onemocněním dýchacího ústrojí, srdce i cév. Přístroj o příkonu 80 W si hravě poradí s odstraněním až 99,9 % bakterií, ale také alergenů, smogu, nepříjemného zápachu i nebezpečných látek a výsledkem bude kvalitnější a zdravější vzduch.

Moderní vzhled

Veškeré přístroje značky Concept se mohou pyšnit designovými liniemi, které se hodí i do moderních interiérů, kde budou středem pozornosti. Pokud čističku vzduchu usadíte na jedno stálé místo, oceníte dálkový ovladač pro pohodlné nastavení všech jejích funkcí a rychlostí i časovač až na 12 hodin.

Úctyhodný výkon

Pomocí čističky vzduchu vytvoříte čistý a svěží vzduch u vás doma, v kanceláři i na chalupě. Čistička je ideální pro místnosti do 40 m2, disponuje výkonem až 320 m3/h a nabízí nastavení 3 rychlostí vzduchu. Samozřejmostí je dětská pojistka a speciální zásobník pro vložení vašeho oblíbeného aroma.

Snadné ovládání

Mezi přednosti čističky vzduchu patří citlivý senzor pro určení míry polétavého prachu v místnosti v reálném čase a velmi snadné ovládání pomocí dotykového ovládacího panelu. Po spuštění pracuje čistička vždy v režimu SMART a automaticky načítá aktuální stav znečištění. Dle výsledků pak optimálně nastaví rychlost čištění vzduchu.

Přehledný displej

Přehledný displej vždy zobrazí aktuálně naměřenou teplotu a míru znečištění vzduchu prostřednictvím barevného podsvícení – zelená barva značí vynikající kvalitu vzduchu (do 80 PM2,5), modrá barva znamená mírné znečištění (81–120 PM2,5), rozsvícení žluté barvy znamená střední znečištění (121–160 PM2,5), červená barva pak poukazuje na vysoké znečištění (161 a více PM2,5).

Ovládání pomocí WiFi

Čističku vzduchu lze ovládat přes WiFi s aplikací Concept Home, která je bezplatná a dostupná pro iOS i Android. Zapněte přístroj v době, kde jste v práci nebo na procházce a domů se můžete vrátit již do vyčištěného a zdravého vzduchu. Není nic jednoduššího, než ovládání přístroje pomocí chytrého telefonu. Nastavit si můžete také automatické spouštění či vypínání a rychlost čištění. Kontrolovat lze stav filtrů i aktuální stav ovzduší.

Filtrační systém

Součástí čističky vzduchu je 7násobný filtrační systém pro zachycení veškerých nečistot a zabránění jejich dalšímu šíření. Každá filtrační vrstva má svůj jedinečný úkol a zachytává určité druhy nečistot, pachů i bakterií a společně tvoří dokonalý systém pro čistý a svěží vzduch.

UV záření

Čistička vzduchu je vybavena UV zářením, které dokáže zlikvidovat škodlivé barterie, plísně, viry a spolehlivě pohltí i nepříjemný zápach. Pomocí elektrického výboje přístroj zvyšuje množství záporně nabitých iontů ve vzduchu a výrazně ovlivňuje kvalitu vzduchu. Množství iontů má pozitivní vliv na lidskou psychiku, lepší soustředěnost, zvýšenou výkonnost i kvalitu dýchaní a v neposlední řadě pomáhá proti bolestem hlavy.

Odstranění poletujících částic

Neustálým vdechování částic o velikosti PM2,5 se u vás mohou projevit nejrůznější zdravotní problémy. Malé částice jsou v průměru až 28× menší než je průměr lidského vlasu a 36× menší než zrnko písku. Lidským okem jsou tedy nepostřehnutelné, avšak dokážou způsobit značné komplikace. Čistička vzduchu tyto částice spolehlivě zachytí a zlikviduje.