MW Computers

Candy CIS642SCTT/4U; CIS642SCTT/4U

Tento exkluzivní produkt Candy CIS642SCTT/4U; CIS642SCTT/4U od značky s dlouholetou historií Candy můžete nakoupit na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Aktuálně výhodně za 5 346 Kč.
EAN: 8059019020976
Candy CIS642SCTT/4U; CIS642SCTT/4U
Ověřit dostupnost
Značka: Candy
5 346
Popis produktu

Candy CIS642SCTT/4U

  • Indukční vaření
  • Power Management – možnost nastavení příkonu
  • Funkce Keep Warm a Pauza
  • Dotykové ovládání Slider
  • Dětská pojistka
  • Booster – zvýšení výkonu

Intuitivní ovládání a flexibilní nastavení

Indukční deska CIS642SCTT/4U se ovládá velmi intuitivně a snadno na ní nastavíte požadované funkce. Elektromagnetická cívka pod keramickým varným povrchem se aktivuje až v okamžiku, kdy je na ní umístěna pánev či hrnec z kovu.

Nastavte si maximální příkon desky Candy

Funkce Power Management umožňuje, v domácnostech s omezeným příkonem energie, nastavit maximální příkon varné desky a tím zabránit přetížení sítě. Maximální požadovaný příkon desky lze nastavit v rozmezí od 2,5 do 7 kW.

CIS642SCTT/4U udrží stabilní teplotu

Funkce Keep Warm je výborná pro udržení stabilní teploty a vaše jídlo tak zůstane přesně takové, jaké potřebujete. Pro přerušení vaření jistě využijete funkci Pauza, po chvíli se k přípravě pokrmu můžete zase vrátit tam, kde jste přestali.

Jednoduché ovládání dotykem

Klouzavým pohybem prstu tam a zpět můžete regulovat výkon desky buď pro každou zónu samostatně, nebo jako jeden centrální ovladač pro všechny čtyři zóny. Jednoduché dotykové ovládání zpříjemní a zjednoduší průběh vaření.