MW Computers

Brother DCP-B7500D; DCPB7500DYJ1

Neodolatelný produkt Brother DCP-B7500D; DCPB7500DYJ1 od značky se skvělou pověstí Brother jednoduše můžete najít právě teď u nás výhodně. Pouze nyní za 4 994 Kč.
EAN: 4977766810890
Brother DCP-B7500D; DCPB7500DYJ1
Ověřit dostupnost
Značka: Brother
4 994

Brother DCP-B7500D, šedá
Připravte se tisknout více za méně. Kompaktní monochromatická laserová tiskárna Brother DCP-B7500D je uživatelsky přívětivé zařízení s tiskem formátu A4 a hned několika užitečnými funkcemi – s její pomocí budete moci tisknout, skenovat a kopírovat. Díky velkému startovacímu toneru z řady tonerbenefit budete moci ihned po instalaci vytisknout až 2 000 stran. Po zakoupení tiskového válce DR-B023 se kapacita inkoustu navíc zvýší na až 12 000. Její elegantní design je navíc přímo ideálním doplňkem do vaší domácnosti či menší kanceláře. K vašemu zařízení se připojuje prostřednictvím vysokorychlostního portu USB 2.0.

Vysokorychlostní tisk

Tiskárna tiskne černobíle, a to vysokou rychlostí – až 34 stran za minutu s funkcí automatického oboustranného tisku, přičemž první stránku vytiskne za 8,5 vteřiny po zadání tiskového příkazu. Všechna důležitá nastavení pak snadno vyřešíte pomocí 2řádkového LED ovládacího displeje, takže si nebudete muset lámat hlavu nad tím, co tiskárně chybí či jaký režim má zrovna nastaven. Kapacita zásobníku papíru pak činí 250 listů, takže jedno jeho doplnění by mělo vystačit na dlouhou dobu používání.

Více toneru, větší úspory

V balení se samotnou tiskárnou obdržíte startovací toner s výtěžností až 2 000 stran. Vy tak uvedete tiskárnu ihned do provozu a budete si moci užívat tisk s velmi nízkými náklady na jednotlivou stránku i při velkých objemech tisku.

Vysoký výkon pro použití v kanceláři

Šetřete čas rychlým odesláním dokumentů přímo do e-mailu či prostřednictvím služby SharePoint. V kombinaci s vysokou rychlostí tisku až 34 stran za minutu a snadnou manipulací s papírem je vytvoření profesionálních dokumentů otázkou vteřin.

Vysoce kvalitní tisk

S maximálním rozlišením tiskárny 1 200 × 1 200 DPI se můžete spolehnout na tisk fotografií a dokumentů ve vysoké kvalitě a maximální míře ostrosti.

Tichý provoz bez kompromisů

Tichý provoz nemusí nutně znamenat pomalý. Tato tiskárna drží hlučnost pod 50 dB, což ji tvoří ideální zejména pro nasazení v kanceláři, kde každý hluk odvádí pozornost od soustředění.

Navrženo pro dlouhodobou výdrž

Řada mono laserových tiskáren Brother byla vyrobena z robustního a odolného materiálu, který přináší vysokou životnost zařízení i v náročnějších podmínkách. Vaše podnikání či domácí tisk tak budou zajištěny po dlouhé roky.

Obsah balení

  • Tiskárna Brother DCP-B7500D
  • Napájecí kabel
  • Stručný návod k obsluze
  • Příručka uživatele
  • Tonerová kazeta s kapacitou 2 000 stran
  • DVD s ovladači
  • Záruční list
  • Příručka bezpečnosti výrobku