MW Computers

Beko HII64202FMT – varná deska; HII64202FMT

Často hledaný produkt Beko HII64202FMT - varná deska; HII64202FMT od společnosti se zárukou kvality BEKO je k dostání právě za parádní cenu. Pouze nyní za 7 644 Kč.
EAN: 8690842282539
Beko HII64202FMT - varná deska; HII64202FMT
Ověřit dostupnost
Značka: BEKO
7 644
Popis produktu

Varná deska Beko HII64202FMT
Indukční varná deska Beko HII64202FMT se zkosenou přední hranou má 4 varné zóny s různým výkonem a jednu IndyFlex zónu. IndyFlex zóna umožní spojit dvě samostatné zóny do jedné velké obdélníkové zóny, případně můžete každou zónu využívat zvlášť. Senzorové ovládání Direct Access je umístěno v přední části. Varná deska je vybavena časovačem, funkcí Booster a indikátorem zbytkového tepla. Dětský zámek ochrání před nechtěným přestavením parametrů. Indukční varná deska je také vybavena důležitými bezpečnostními ochranami.

Přizpůsobí se nádobí spojením zón
S IndyFlex® lze spojit menší zóny na jedné polovině desky do jedné velké. Pohodlné řešení pro vaření ve velkém pekáči i v malých kastrůlcích

Rychlé a pohodlné ovládání
U klasického ovládání je nejprve nutné překlikat, jakou zónu chcete nastavit, to u Direct Access zcela odpadá. Každá varná zóna má totiž svůj vlastní ovládací panel, takže úroveň ohřevu a přídavné funkce lze zvolit přímo, rychle a bez překlikávání.

Instalace, kterou zvládnete sami
Snadná instalace EasyFit umožňuje vložení varné desky do výřezu v lince bez složitého vrtání a šroubování. Varná deska EasyFit má na bocích systém pro zacvaknutí, takže jí stačí do výřezu vložit. Jen nezapomeňte, že zapojení varné desky je vždy nutné svěřit do rukou odborníka elektrikáře.

Rychlé přerušení a obnovení ohřevu
Stop&Go je rychlé pozastavení ohřevu. Deska si zapamatuje nastavení na všech varných zónách a dotykem tlačítka Stop&Go jej obnoví do stejného nastavení v době přerušení.

Dosažení varu během chvilky
Funkce Booster urychlí nahřátí varné zóny i samotné vaření. Voda v hrnci na těstoviny tak dosáhne varu rychleji bez dlouhého čekání.

Možnost nastavení výkonu desky a zapojení i na 230V
S PowerManagementem si nastavíte výkon varné desky v několika úrovních pro možnost instalace/ zapojení i na 230V.

Přednosti varné desky Beko HII64202FMT

  • Indukční varná deska s přední zkosenou hranou
  • Senzorové ovládání Direct Access
  • Možnost nastavení výkonu desky a zapojení i na 230V
  • IndyFlex spojení dvou zón do jedné velké
  • Zóny s funkcí Booster
  • Časovač a funkce Stop&Go
  • EasyFit systém pro zacvaknutí do výřezu
  • Rozměry 58 x 51 x 5,5 cm