MW Computers

Beko BDIN38522Q; BDIN38522Q

Velmi prodávaný produkt Beko BDIN38522Q; BDIN38522Q od spolehlivé značky BEKO je k dispozici zde teď za zcela nejnižší cenu. Levně za cenu 16 690 Kč.
EAN: 8690842433665
Beko BDIN38522Q; BDIN38522Q
Ověřit dostupnost
Značka: BEKO
16 690
Popis produktu

Beko Beyond BDIN38522Q
Zažijte dokonale čisté nádobí s dotekem páry díky nové vestavné myčce Beko Beyond BDIN38522Q. Užijte si volné chvíle, zatímco vaše nová myčka s brilantní lehkostí pečuje o vaše nádobí. Na jeden cyklus umyje 15 sad nádobí díky 8 programům s možností nastavit až 5 teplot. Na tichý a spolehlivý motor se vztahuje záruka 10 let. Spotřebič je zařazen do energetické třídy E a má hlučnost 44 dB. Během mycího cyklu uvidíte na podlaze LED signalizaci, informující o probíhajícím programu. Ovládací panel je plně integrovaný a je vybaven LCD displejem. K jedinečným funkcím myčky patří HygieneIntense, která díky síle páry, odstraní až 99 % bakterií a virů. Přídavné rameno AquaIntense® účinně umyje i vysoce odolné nečistoty. Horní koš je nastavitelný a příborová přihrádka je maximálně přizpůsobivá. Myčka je vybavena držáky pro mytí pečicích plechů. Pro případ potřeby snadno nastavíte odložený start v rozsahu od 0,5 až do 24 hod. Speciální GlassCare systém chrání a pečuje o skleněné kusy nádobí. Vyzkoušejte skvělé výsledky mytí s perfektními programy, 3 sprchovacími rameny, senzorem čistoty vody a Turbo sušením pro oslnivě čisté a lesklé nádobí. Pro absolutní bezpečnost spotřebič disponuje ochranou proti úniku vody AquaSafe+.

Hlavní vlastnosti

  • Vestavná myčka nádobí pro 15 sad
  • 8 programů a 5 teplot pro dokonalé výsledky
  • Parní program HygieneIntense proti virům a bakteriím
  • Příborová zásuvka a mycí koš lze přizpůsobit vašim požadavkům
  • Má speciální rameno AquaIntense® pro mytí odolných nečistot

Funkce HygieneIntense

Program s vyšší teplotou s horkou vodou a párou účinně odstraní až 99 % virů a bakterií. Během jediného cyklu myčka nádobí umyje, vydesinfikuje a připraví ho dokonale čisté pro další použití. Funkce je certifikována Hochschule Rhein–Waal.

AquaIntense®

Speciální rameno je součástí spodního ramene, které disponuje dalšími tryskami s vyšším tlakem pro efektivní odstranění připálených nečistot a zaschlého jídla na hrnci. AquaIntense® vás osvobodí od nepříjemného předmývání.

Programy a funkce

Přehledné ovládání plně integrovaného panelu je snadné a rychlé bez zdlouhavého překlikávání programů. V nabídce je 8 programů: Auto program, AquaFlex, Intensive70, Eco50, Delicate40, Quick & Shine, Mini a předmytí. K dokonalým výsledkům můžete zvolit z vybraných funkcí: HygieneIntense, Extra sušení Steam & Gloss, AquaIntense® a Fast+ pro zkrácení cyklu.

Přizpůsobivá přihrádka

Flexibilní přihrádka na příbory s jedinečným umístěním uvolní další místo ve spodním koši. Snadno ji nastavíte do požadovaného uspořádání dle typu nádobí, které chcete umýt. Jediným pohybem ji zmenšíte nebo roztáhnete na celou šířku. Přihrádka je vybavena vlastním sprchování.

Nastavitelný koš

Spodní koš je možné nastavit do 3 různých výšek bez komplikovaného přeskládání celé myčky. S klapkami po stranách jej uvolníte a jednoduše přesunete nahoru nebo dolů.

Snadné mytí plechů

Žádné další mytí připálených plechů, díky kterému se ušpiní celá linka. Oceníte jedinečné držáky TrayWash, díky kterým snadno vložíte více plechů na mytí, aniž by zabraly celou myčku.

Elegantní ukazatel mytí

S elegantní LED signalizací provozu, přesně víte, kdy probíhá mycí cyklus, a kdy již můžete myčku otevřít a vyjmout čisté nádobí. Jednotný design vkusně doplní strukturu vaší kuchyňské linky.

Rychlé mytí a žádné drhnutí

V případě, že spěcháte, zkraťte zvolený program. Speciální funkce Fast+ zkrátí cyklus až trojnásobně.