MW Computers

Beko BBCW13400X; BBCW13400X

Tento skvělý produkt Beko BBCW13400X; BBCW13400X od spolehlivé značky BEKO jednoduše seženete zde teď za výprodejovou cenu! Nabídka od 22 990 Kč.
EAN: 8690842490293
Beko BBCW13400X; BBCW13400X
Ověřit dostupnost
Značka: BEKO
22 990
Popis produktu

Inovativní způsob pečení pro perfektní výsledek
AeroPerfect™ je kombinace speciálního ventilátoru a upraveného prostoru trouby, které zajišťují rovnoměrné pečení jídla. Rozloží teplo ze všech stran pokrmu bez rozdílů teplot, takže se jídlo v troubě peče všude stejně. Výsledek je bez popraskání, spálení jedné strany či nedopečení druhé a vypadá i chutná perfektně. A navíc trouba peče úsporněji, takže šetří i náklady na elektřinu.

Trouba a mikrovlnka v jednom spotřebiči

Kombinace trouby a mikrovlnky v jednom je kompaktní řešení zejména do garsonky nebo na chalupu. Protože je vybavená horkovdzuchem i grilem, nahradí plnohodnotně troubu. Mikrovlnný ohřev a rozmrazování je zase plnou alternativou pro klasickou mikrovlnku. Výhodou je možnost kombinace obou způsobů pečení, např. mikrovlnné vaření s horkovzduchem apod.

Peče ze tří stran trouby

Program 3D pečení kombinuje horní a spodní ohřev se zadním ohřevem z kruhového topného tělesa a s ventilátorem. Teplo tak jde ze všech tří stran trouby, takže se jídlo propeče rychleji a rovnoměrně.

Na přírodě nám záleží!

Ročně kvůli odhozenému odpadu v oceánech zemře přes 300 000 mořských živočichů, a proto jsme se zaměřili na výrobu z recyklovaných materiálů, abychom toto číslo pomohli snížit. V řadě trub Beko tak najdete součástky, např. části dveří nebo displeje, vzniklé recyklací rybářských sítí a průmyslového odpadu. Tímto způsobem se nám podařilo v roce 2019 a 2020 recyklovat už 71 tun odpadu, a tím se podílet na udržitelném rozvoji s ohledem na životní prostředí.

Vlastnosti

  • Dotekový displej s přímou volbou programů, nastavením jasu a zámkem ovládání
  • 16 programů: mikrovlnné vaření, mikrovlnné vaření s ventilátorem, mikrovlny+gril+ventilátor, booster, 3D pečení, Gril, Horní+dolní pečení, Dolní pečení, gril s ventilátorem, malý gril, Eco pečení s ventilátorem, udržování teploty, Pizza, rozmrazování s mikrovlnami, Pizza s mikrovlnami, horní + dolní + mikrovlny
  • AeroPerfect – inovovaný systém proudění vzduchu v troubě
  • Mikrovlny – trouba a mikrovlnka v jednom šetří místo
  • Gril – větší plocha grilu a nový design zajistí homogenní grilování
  • 3D pečení
  • Vnitřní osvětlení
  • 3 skla dveří
  • Žebříky na rošty a plechy
  • Rozměry V x Š x H: 45,5 x 59,4 x 56,7 cm