MW Computers

Asus BE24WQLB; 90LM04V1-B01370

Zlevněný kus Asus BE24WQLB; 90LM04V1-B01370 od značky s dlouholetou historií ASUS snadno pořídíte aktuálně za rozumné peníze. V akci od 6 658 Kč.
EAN: 4718017378482
Asus BE24WQLB; 90LM04V1-B01370
Ověřit dostupnost
Značka: ASUS
6 658

ASUS BE24WQLB Business Monitor

  • 24,1-palcový WUXGA (1920×1200) bezrámečkový IPS panel s širokými pozorovacími úhly a 100% podporou barevného prostoru sRGB
  • Rozsáhlá konektivita s DisplayPort, HDMI, D-sub, audio vstupem, konektorem pro sluchátka a čtyřmi porty USB 3.0 pro maximální flexibilitu
  • Ergonomický design s naklápěcím, otočným, výškovým nastavením a funkcí pivot pro pohodlný zážitek ze sledování
  • Certifikace TÜV Rheinland. Technologie Flicker-free s eliminací blikání a nízkou úrovní modrého světla zajišťuje pohodlný zážitek z prohlížení

Živý, přirozený obraz s pozorovacími úhly 178°
Business monitor BE24WQLB je vybaven IPS panelem s LED podsvícením a širokými pozorovacími úhly 178°. Ani při sledování z ostrého úhlu se proto nesetkáte s blednutím barev a můžete se těšit na kvalitní obraz.

Ideální pro nastavení s více displeji současně
Whether you’re playing games, watching a movie, or getting some work done, the frameless design creates the virtually seamless multi-display setup, giving users a panoramic display for even higher productivity.

Všestranný komfort s ergonomickým stojanem
Díky ergonomickému stojanu, který lze naklonit, natočit i výškově nastavit dle vlastní potřeby, poskytuje BE27AQLB maximální pohodlí při práci s monitorem. Schopnost otáčet monitor ve směru i proti směru hodinových ručiček až do úhlu 90° a otočit jej tak na výšku přináší velkou výhodu při práci s dlouhými dokumenty, kódování, nebo prohlížení webových stránek.

Další výhodou stojanu BE24WQLB je jeho snadná demontáž, po které můžete monitor zavěsit pomocí držáku VESA na stěnu. Demontáž i montáž jsou velice snadné a trvají pouze pár vteřin.

Široké možnosti připojení
Business monitor BE24WQLB se pyšní celou řadou možností připojení, mezi nimiž najdete konektor sluchátek DisplayPort, HDMI, VGA, audio vstup a čtyři porty USB 3.0.

Úžasně pohodlné sledování díky funkci Eye Care a ergonomickému designu pro každodenní použití počítače
Rozlučte se s unavenýma a namáhanýma očima. Monitor ASUS BE24WQLB využívá technologie ASUS Flicker Free a Low Blue Light snižující namáhání očí i další škodlivé účinky dlouhých hodin strávených před monitorem.

Monitor s ultra nízkými úrovněmi modrého světla
Exkluzivní technologie ASUS Ultra-Low Blue Light certifikovaná laboratořemi institutu TÜV Rheinland snižuje množství produkovaného škodlivého modrého světla. pomocí tlačítka a jednoduché nabídky můžete aktivovat jeden ze čtyř filtrů optimalizovaných pro různé situace a typy obsahu.