MW Computers

WD My Book Duo/28TB/HDD/Externí/3.5″/Černá/3R; WDBFBE0280JBK-EESN

Kvalitní a žádaný výrobek WD My Book Duo/28TB/HDD/Externí/3.5"/Černá/3R; WDBFBE0280JBK-EESN od výrobce Western Digital (WD) jednoduše získáte právě nyní na našich stránkách levně. Aktuálně výhodně za 23 689 Kč.
EAN: 718037873039
WD My Book Duo/28TB/HDD/Externí/3.5"/Černá/3R; WDBFBE0280JBK-EESN

Stolní úložiště RAID s enormní kapacitou
Disk My Book™ Duo nabízí enormní kapacitu pro ukládání fotografií, videí, dokumentů a hudby. Režim RAID-0 přináší superrychlou výkonnost – rychlost sekvenčního čtení až 360 MB/s (při použití portu USB Type-C™). Konfigurace RAID-1 umožňuje využívat redundanci – zrcadlení dat na použité disky WD Red™. Díky portu USB typu C s kompletní kabeláží je disk univerzálně kompatibilní (podporuje USB 3.1 1. generace / 3.0 / 2.0). Dva porty USB 3.0 typu A přinášejí možnost flexibilního připojení dalšího příslušenství.

Enormní kapacita
Disk My Book™ Duo nabízí kapacitu až 28TB* za použití jediného kabelu. Uvolněte drahocenný prostor na všech svých počítačích. Ukládejte, třiďte a zálohujte své fotografie, videa, hudbu a důležité soubory na jediném spolehlivém místě.

Pole RAID-0 již továrně nastavené
Výchozí režim RAID-0 je připraven využívat maximální rychlost a kapacitu. Pomocí přiloženého softwaru WD Drive Utilities™ můžete úložiště překonfigurovat na redundanci RAID-1 (zrcadlení dat) nebo jej používat jako dva nezávislé disky (JBOD).

Disky WD Red™ optimalizované pro pole RAID
Jednotka My Book™ Duo obsahuje dva disky WD Red™ optimalizované pro pole RAID a představuje tak velmi rychlé, kvalitní a spolehlivé úložiště. Optimalizovaný firmware pro pole RAID je ideálním řešením pro systémy využívající dvoudiskové pole. Automatická správa diskových operací zajišťuje integritu dat v rámci cyklu čtení/zápis.

Je to obdivuhodný disk
Disk My Book Duo nabízí obří úložný prostor pro vaši obří sbírku multimediálních souborů. Extrémní přenosové rychlosti umožňují archivovat všechny velké soubory z digitálních zrcadlovek, akčních kamer, dronů a dalších zařízení.

Připraveno pro rozhraní USB 3.1, plus porty rozbočovače USB 3.0
Disk My Book™ Duo je kompatibilní se sběrnicí USB 3.1 a USB 3.0/2.0, a přináší proto velmi rychlou konektivitu bez ohledu na použité rozhraní. Součástí balení jsou kabely USB Type-C™ na Type-C a Type-C na Type-A.

Disk My Book™ Duo může sloužit jakoby dokovací stanice, protože nabízí 2 porty rozbočovače USB 3.0 typu A pro připojení příslušenství, jako je další úložiště, klávesnice a myš, čtečka karet, zařízení USB, nebo umožňuje synchronizaci a nabíjení mobilních telefonů.

256Bitové hardwarové šifrování AES a ochrana pomocí hesla
Vestavěné 256bitové hardwarové šifrování AES disku My Book™ Duo se softwarem WD Security™ pomáhá udržet soukromá data v bezpečí. Nastavením osobního hesla aktivujete hardwarové šifrování a ochranu dat.

Specifikace

Model: My Book Duo
Kapacita: 28TB
Typ disku: 3.5″HDD

Rozhraní:
USB 3.1 Gen 1 Typ-C up to 5Gb/s
USB 3.0 Typ-A up to 5Gb/s
Power Supply (DC in)
Provozní teplota: 5°C to 35°C
Rozměry [V x D x Š): 180 mm x 160 mm x 100 mm
Váha: 2460 g

Operační sytém:
-Podpora pro:

Windows® 10, Windows 8.1 nebo Windows 7 operating systems
macOS® High Sierra, Sierra (10.12) nebo El Capitan (10.11) operating systems