MW Computers

Verbatim DVD/CD Externí mechanika, USB 2.0, černá, 98938; 98938

Vynikající produkt Verbatim DVD/CD Externí mechanika, USB 2.0, černá, 98938; 98938 od předního výrobce Verbatim pohodlně seženete momentálně na našich stránkách za outletovou cenu! Právě teď za cenu 678 Kč. EAN: 023942989387
Verbatim DVD/CD Externí mechanika
Do obchodu »
Značka: Verbatim
678
Popis produktu

Verbatim DVD/CD Externí mechanika
Čím dál více výrobců notebooků vynechává optickou jednotku, aby se jejich modely mohly pochlubit svou tenkou konstrukcí. CD a DVD ale stále patří mezi nejpoužívanější typy médií. Verbatim nabízí řešení v podobě externí CD/DVD Slimline vypalovačky.

Pokud vlastníte notebook, ultrabook či netbook, je toto malé zařízení přesně to, co potřebujete. Můžete ho používat pro instalaci softwaru nebo k vytváření záloh. Externí CD/DVD Slimline vypalovačka Verbatim je napájena z portu USB, takže nepotřebujete žádný napájecí adaptér. Je jen o něco větší než DVD a snadno se vejde do kapsy, můžete ji tedy vždy nosit s sebou!

K jednotce dostanete i software Nero Burn and Archive, jehož součástí je řada speciálních funkcí a technologií jako DiscSpan, MediaHome a SecureDisc, které dokáží úspěšně pomoci při organizaci, vypalování a archivaci důležitých souborů.

  • Kompaktní a lehká externí DVD mechanika
  • Ideálně pro použití s notebookem nebo ultrabookem
  • Napájení zajišťuje USB port – není potřeba objemný napájecí adaptér
  • Zahrnuje Nero Backup Essentials software pro vypalování – vytvářejte snadno své vlastní CD a DVD
  • Plně kompatibilní s technologií MDISC™
  • Ukládá až 8,5 GB na dvouvrstvém DVD a až 4,7 GB na standardním DVD