MW Computers

Ubiquiti UniFi Video G3 Flex; UVC-G3-FLEX

Velmi oblíbený kus Ubiquiti UniFi Video G3 Flex; UVC-G3-FLEX od známého výrobce UBNT jednoduše naleznete u nás právě extra výhodně! Aktuálně výhodně za 1 851 Kč.
EAN: 817882024327
Ubiquiti UniFi Video G3 Flex; UVC-G3-FLEX
Ověřit dostupnost
Značka: UBNT
1 851

Ideální zabezpečovací zařízení: IP kamera Ubiquiti UniFi Video G3 Flex
Pokročilá venkovní Ubiquiti UniFi Video G3 Flex, která uživatelům nabízí velmi ostrý obraz ve Full HD rozlišení. K dispozici je také noční vidění. Kameru lze napájet přes ethernet (podporuje PoE napájení, standard 802.3af, balení neobsahuje PoE injektor). Nabízí rozlišení 1080p s 25 snímky za vteřinu, nahrávat je možné jak kontinuální video, tak jen jeho určité úseky při detekci pohybu.

Proč koupit IP kameru Ubiquiti UniFi Video G3 Flex

  • otočná
  • noční vidění
  • podporuje napájení přes ethernet
  • full HD rozlišení
  • detekce pohybu

Další parametry
Kamera, která je vhodná pro zabezpečení kanceláří i domácností, nabízí možnost rotace, a to vertikálně 63° a horizontálně 60°. Součástí balení jsou flexibilním držáky. Umožňují připevnění kamery na stěnu, stožár či pracovní stolní desku. Kamera obsahuje citlivý integrovaný mikrofon pro kvalitní záznam zvuku.

Centralizovaná správa
Tato kamera podporuje takzvanou centralizovanou správu. Pokud vlastníte vícero zařízení ze stejné edice, lze je ovládat v jediném softwaru. Jedná se o propracovaný kontrolér UniFi Video pro ovládání kamer, který je navíc kompatibilní s Windows a s linuxovým prostředím.

Kam s daty
Obrazový záznam, který pořídí tato kamera, je možné ukládat na místní disk nebo na úložný server UniFi Video s již integrovaným 2 TB diskem a předinstalovaným softwarem UniFi Video. Další výhodou je možnost správy pomocí aplikace do mobilních zařízení.

Klíčové vlastnosti
IP kamera Ubiquiti UniFi Video G3 Flex, která je otočná (možnost rotace, a to vertikálně 63° a horizontálně 60°). Nabízí rozlišení 1080p ve 25 snímcích ze vteřinu. Nechybí ji režim nočního vidění (díky IR přísvitu). Podporuje napájení přes ethernet (PoE, 802.3af). Jedná se o venkovní model.