MW Computers

TrueLife AquaFloss Lite; TLAQFL

Velmi žádaný kousek TrueLife AquaFloss Lite; TLAQFL od našeho známého výrobce TrueLife jednoduše najdete již dnes ve slevě. Levně za 1 199 Kč.
EAN: 8594175356328
TrueLife AquaFloss Lite; TLAQFL
Ověřit dostupnost
Značka: TrueLife
1 199

Věděli jste, že 95 % zubních kazů vzniká v mezizubních prostorech? Jejich pravidelným čištěním můžete předejít nejen zubnímu kazu, ale i zánětu dásní nebo paradentóze. Ústní sprcha TrueLife AquaFloss Lite slouží ke každodennímu efektivnímu čištění mezizubních prostor, které je snazší a šetrnější, než použití mezizubních kartáčků či nití.

Efektivní čištění mezizubních prostor
Při správném použití zubní sprcha odstraní až 99 % zubního plaku a vyčistí vaše zuby tak, jak to samotný kartáček nikdy nedokáže. Díky kompaktnímu designu a výdrži baterie ji můžete mít neustále s sebou. Její používání je snadné a vyžaduje minimum nácviku. Výsledkem jsou zdravé zuby i dásně a vy se můžete naplno smát.

Kompletní dentální hygiena snadno a šetrně
Používání AquaFloss Lite je mnohem snazší a šetrnější, než čištění pomocí zubní nitě a mezizubních kartáčků, které navíc musíte pravidelně dokupovat. Stačí naplnit nádržku ústní sprchy AquaFloss Lite vodou a zvolit jeden ze tří režimů. Proud vody a vzduchu pronikne i do nejmenších prostor a účinně odstraní zubní plak, zbytky jídla i bakterie. Ovládání sprchy je snadné a vyžaduje minimum nácviku.

Kompaktní design a chytré funkce
Díky kompaktnímu designu si AquaFloss Lite můžete vzít kamkoliv s sebou. Na jedno nabití vydrží baterie 14 dní, nabíječku tak nemusíte případně brát s sebou ani na dovolenou. Nabíjecí kabel je zakončený USB konektorem, takže sprchu můžete pohodlně nabíjet například z powerbanky. Ústní sprcha Aquafloss Lite je vybavená časovačem a funkcí Paměť, která si pamatuje naposledy použitý režim.

Prevence zubního kazu a zánětu dásní
U AquaFloss Lite máte na výběr ze 3 režimů, díky kterým si čištění zubů plně přizpůsobíte. Do nádržky můžete kromě vody nalít i ústní vodu pro extra porci svěžesti a hygieny. Tryska sprchy je otočná o 360 stupňů a dostane se i do těch nejmenších mezizubních prostor, odkud odstraní až 99 % zubního plaku. Spolu s kartáčkem snižuje riziko vzniku zubního kazu i zánětu dásní a ušetří vás nepříjemných návštěv stomatologa i nečekaných výdajů.

Hlavní přednosti

  • Super silný tlak zajistí odstranění až 99% zubního plaku. Zároveň čištění šetrnější než čištění pomocí zubní nitě nebo mezizubního kartáčku
  • Nádržka o objemu 200 ml vystačí na vyčištění celého chrupu a zároveň je dostatečně kompaktní. Kromě obyčejné vody jí můžete naplnit ústní vodou pro extra svěžest
  • Díky kompaktnímu designu si AquaFloss Lite můžete vzít kamkoliv s sebou
  • Sprcha AquaFloss Lite je vybavená funkcí Paměť, která si pamatuje naposledy použitý režim
  • Nádržku stačí otevřít, nalít obyčejnou nebo ústní vodu, zaklapnout a sprcha je připravená k použití
  • Časovač pohlídá správnou dobu čištění a po dvou minutách kartáček vypne
  • Na jedno nabití vydrží baterie 14 dní a díky USB kabelu můžete nabít z powerbanky nebo notebooku. Je tak ideální na cestování
  • Hlavice trysky je otočná o 360 stupňů, takže snadno vyčistí všechna zákoutí vašich úst
  • Režim Daily je určený k běžnému každodennímu čištění, režim High zvolte pro hloubkové čištění a o příjemnou masáž zubů a dásní, se postará režim Pulse
  • Díky vodnímu krytí IPX7 se nemusíte bát použít ústní sprchu například i ve sprše