MW Computers

Transcend TS8TSJ35T3; TS8TSJ35T3

Tento zlevněný kus Transcend TS8TSJ35T3; TS8TSJ35T3 od top výrobce Transcend dostanete zde teď za super peníze! V současnosti za 6 797 Kč.
EAN: 0760557832898
Transcend TS8TSJ35T3; TS8TSJ35T3
Ověřit dostupnost
Značka: Transcend
6 797
Popis produktu

Nenechte se omezovat místem
Prostor pro nepřeberné množství dat skýtá v disku Transcend StoreJet 35T3 8TB černá úložná kapacita 8 TB. Ukládejte vše, co potřebujete bez obav o zbývající místo. Na disk uložíte vše potřebné od dokumentů, hudby, fotek a videí přes kamerové záznamy až po „nenažrané“ hry s instalačními soubory o velikosti desítek gigabajtů. Velkorysý úložný prostor mimo jiné ocení i tvůrci videí a zapálení fotografové. Disk vás přímo vybízí k archivaci a zamezí zbytečnému mazání či přesouvání souborů.

Slušná rychlost a příjemné ticho
Rychlost otáčení ploten pevného disku je důležitá hodnota, která nám dává informaci, jak rychlý pevný disk bude. Obecně platí, že čím vyšší je rychlost otáčení, tím vyšší výkon disk nabídne. Tento disk Transcend StoreJet 35T3 8TB černá se může pochlubit rychlostí 5 400 otáček za minutu. Díky tomu potěší nízkou spotřebou a tišším provozem, což z něj dělá ideální volbu pro úsporné systémy, notebooky či pro skladování velkého množství souborů.

Pomocník jménem cache
Pro zvýšení přenosových rychlostí má každý pevný disk tzv. „cache“ neboli vyrovnávací paměť. Ta slouží k dočasnému ukládání dat před jejich definitivním zapsáním na disk. Pokud se ovšem zaplní, rychlost zápisu klesá. Proto je vždy lepší mít cache dostatek a právě z toho důvodu tento model nabídne vyrovnávací paměť o velikosti 32 MB.

Doporučené použití
Moderní disky už se obvykle neomezují pouze na jediné použití a lze je často využít pro širší spektrum činností. Samotným výrobcem Transcend i námi je pro tento disk Transcend StoreJet 35T3 8TB černá primárně doporučeno níže uvedené použití.