MW Computers

Transcend TS1GLK72V6H; TS1GLK72V6H

Výjimečný a žádaný výrobek Transcend TS1GLK72V6H; TS1GLK72V6H s osvědčenou značkou Transcend můžete koupit právě dnes extra se slevou. Nabídka od 1 390 Kč.
EAN: 760557822318
Transcend TS1GLK72V6H; TS1GLK72V6H
Ověřit dostupnost
Značka: Transcend
1 390

Určené pro nepřetržitou práci
Operační paměti pro servery i pracovní stanice představují speciální moduly se zvýšenou spolehlivostí a zaručenou kompatibilitou. Oproti standartním modulům vynikají podporou korekční technologie ECC, a proto jsou určené výhradně pro použití v serverových nebo pracovních (workstation) základních deskách. Předem upozorňujeme, že na běžných základních deskách nebudou fungovat! Nutností je proto odpovídající základní deska pro zajištění plné podpory.

Třetí generace DDR s nižší spotřebou
Paměť typu DDR3L stále patří mezi moderní technologie, jakou může být váš počítač vybaven. I přesto, že na trhu má již svého nástupce v podobě DDR4. Ve srovnání s normálními DDR3 se odlišují jen cca o 15 % nižší spotřebou. To je následkem nižšího provozního napětí, které se u těchto pamětí snížilo na hodnotu 1.35 V. Značí to i písmeno „L“ (= Low voltage) v typu paměti. Díky tomuto snížení lze u zařízení napájených baterií očekávat delší výdrž. Stejně jako u předchozí generace pamětí DDR3, tak i DDR3L jsou dostupné ve dvou formátech. DIMM pro stolní počítače a menší SO-DIMM pro notebooky.