MW Computers

Transcend SSD 220S 480GB, SATA III 6Gb/s, TLC, Aluminum case; TS480GSSD220S

Kvalitní výrobek Transcend SSD 220S 480GB, SATA III 6Gb/s, TLC, Aluminum case; TS480GSSD220S od značky Transcend jednoduše seženete zde za super peníze! Akční cena od 838 Kč.
EAN: 760557835615
Transcend SSD 220S 480GB
Ověřit dostupnost
Značka: Transcend
838

Transcend SSD 220S 480GB
Pokud potřebujete zrychlit stávající systém za cenu co nejmenších výdajů či se chcete připravit na hraní nejnovějších her i vyšší pracovní produktivitu, pořiďte si interní SSD Transcend SSD220S. To jistě ocení všichni uživatelé notebooků i stolních počítačů, kteří chtějí navýšit kapacitu úložného prostoru a současně nepřijít o drahocenný výkon. Již na první pohled vás zaujme kompaktní a štíhlé 2,5″ (100 × 69,85 × 6,8 mm) provedení, které snadno zapojíte do SATA slotu uvnitř vašeho zařízení. Disk je poté možné bez problému aktualizovat, monitorovat a v rámci výkonu regulovat prostřednictvím nástrojů softwaru pro snadnou správu Transcend SSD Scope.

Rychlý přenos dat pro moderní programy i hry

Tento po všech stránkách vymazlený disk, který disponuje rozhraním SATA 6 Gb/s (kompatibilní se SATA 3 Gb/s a se SATA 1.5 Gb/s) a kapacitou 480 GB, je jako stvořený pro bezpečné ukládání počítačových her, filmů, videí, fotografií, školních materiálů, pracovních prezentací a mnoha dalších souborů. Obrovskou výhodou, kterou oceníte zejména v případě, že toužíte po bleskovém streamování i zálohování dat, je také rychlost zápisu 480 MB/s v kombinaci s rychlostí čtení 530 MB/s. Nová technologie 3D NAND Flash, která přináší vertikální zvětšení paměťových buněk v několika vrstvách. Díky tomu získáte vyšší výkon a rovněž vyšší kapacitu.

Hlavní vlastnosti

  • Rychlost čtení až 530 MB/s zaručí bleskové streamování a zálohování vašich drahocenných dat
  • Moderní technologie 3D NAND pro vyšší výkon
  • Kapacita 480 GB pojme všechny filmy, hry a další soubory
  • Software pro snadnou a pohodlnou správu disku Transcend SSD Scope
  • O dlouhodobou a spolehlivou funkčnost se postará životnost až 160 TBW
  • Kompatibilní s technologií TRIM, NCQ a monitorovacím systémem S.M.A.R.T.

Nové funkce přispějí k lepšímu výkonu

Transcend SSD220S obsahuje hned několik moderních technologií, které maximálně usnadní jeho používání. Garbage Collection inteligentně přesouvá již existující data a uvolňuje tak další paměťové bloky pro další zápis. Funkce DevSleep posléze vypne rozhraní SATA v okamžiku, kdy není využíváno, což přispěje ke zvýšení životnosti baterie například u vašeho notebooku a zároveň SSD disku.