MW Computers

TP-Link TL-SM321A-2; TL-SM321A-2

Kvalitní a oblíbený produkt TP-Link TL-SM321A-2; TL-SM321A-2 s osvědčenou značkou TP-LINK snadno můžete najít v naší internetové nabídce ve výhodné akci. V akci od 313 Kč.
EAN: 6935364072933
TP-Link TL-SM321A-2; TL-SM321A-2
Ověřit dostupnost
Značka: TP-LINK
313

TP-LINK TL-SM321A-2
TL-SM321A-2 od TP-LINK je obousměrný optický transceiver WDM, který pracuje s integrovaným LC obousměrným optickým rozhraním. Nabízí datové spojení až na 2 km v 9/125 µm SMF (Single-Mode Fiber).

TL-SM321A-2 podporuje funkci Digital Diagnostic Monitoring (DDM), která je kompatibilní s SFF-8472. DDM podporuje monitorování transceiveru v reálném čase.

TP-Link TL-SM321A-2 se v praxi používá pro optické sítě na krátkou a střední vzdálenost a poskytuje rychlé a stabilní gigabitové optické připojení pro přepínače, směrovače, servery, atd.

Parametry

  • Formát: SFP
  • Pro typ kabelu: Single Mode
  • Konektory: (1) LC
  • Přenosová rychlost: 1 Gbps
  • Vlnová délka – Tx/Rx [nm]: 1550/1310
  • Dosah [km]: 2
  • DDMI – diagnostika: Ano