MW Computers

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC module, Multi-mode, LC interface; TL-SM311LM

Oblíbený kus TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC module, Multi-mode, LC interface; TL-SM311LM od top výrobce TP-LINK snadno získáte na našich stránkách teď napořád výhodně. Výhodně za skvělou cenu 6 464 Kč.
EAN: 6935364030209
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC module
Ověřit dostupnost
Značka: TP-LINK
6 464

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síť

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.

Parametry:

Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Ostatní: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module
Provozní teplota: 0 – 40 °C
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Hmotnost: 0,12 kg
LED indikace: ne
Vlnová délka: 850 nm
Max. délka spoje: 550 / 275 m
Optický kabel: 50/125
Konektor: LC