MW Computers

TP-Link TL-SG108PE; TL-SG108PE

Zcela unikátní produkt TP-Link TL-SG108PE; TL-SG108PE s pečetí kvality od značky TP-LINK snadno můžete získat právě nyní za rozumné peníze. Zrovna nyní za cenu 1 605 Kč.
EAN: 6935364094744
TP-Link TL-SG108PE; TL-SG108PE
Ověřit dostupnost
Značka: TP-LINK
1 605

8mi-portový gigabitový Easy Smart switch se 4mi PoE porty TL-SG108PE

 • 8 portů RJ45 o rychlosti 10/100/1000Mbit/s
 • Se 4mi porty PoE mohou být data i napájení přenášeny pouze pomocí jednoho kabelu
 • Poskytuje monitorování sítě, nastavení priorit přenosu dat a funkce VLAN
 • Kromě připojitelnosti plug-and-play také nabízí jednoduché nastavení sítě
 • Webové uživatelské rozhraní a nástroj Easy Smart Configuration zjednodušují konfiguraci

TL-SG108PE je 8mi-portový gigabitový Easy smart switch se 4mi porty PoE a představuje výrazné vylepšení neřízených switchů. Je navržen speciálně pro malé podniky, které vyžadují jednoduchou správu sítě a funkci PoE. TL-SG108PE je schopný připojit a napájet až čtyři zařízení PoE, jako jsou třeba bezdrátové access pointy (AP), IP kamery a IP telefony. Pomocí webového uživatelského rozhraní a nástroje pro řízení nabízí TL-SG108PE škálu užitečných funkcí zahrnující monitorování sítě, nastavení priorit provozu a rozšířenou QoS. Navíc podle portu, tagu a MTU VLAN může TL-SG108PE zlepšit zabezpečení a splnit požadavky segmentace sítě.

Napájení přes Ethernet kabel

4 z 8 automaticky nastavitelných portů RJ45 (port 1 až 4) switche podporují funkci napájení přes ethernet kabel (PoE). Tyto porty PoE jsou schopny automaticky detekovat a napájet zařízení vyhovující IEEE 802.3af.

Efektivní řízení

TL-SG108PE nabízí uživatelům monitorování sítě, aby mohli sledovat její provoz. Pomocí webového rozhraní a nástroje řízení TL-SG108PE nabízí škálu užitečných funkcí zahrnující monitorování sítě, nastavení priorit provozu a rozšířenou QoS. S funkcemi zrcadlení portů, prevence smyček a diagnostiky kabelu může TL-SG108PE identifikovat a dokonce lokalizovat problém ve vaší podnikové síti. Mimoto administrátoři mohou navrhnout pririoty provozu na základě priority portu, priority 802.1P a priority DSCP, aby tím zlepšili zabezpečení sítě a její výkon. TL-SG108PE je vylepšením neřízených plug-and-play switchů, které přináší velkou hodnotu při posilování vaší sítě a podobně velkou hodnotu přináší i pro koncového uživatele.

Snadné použití

TL-SG108PE se vyznačuje snadnou obsluhou a správou. Funkce Auto MDI/MDI-X na všech portech eliminuje potřebu křížených kabelů nebo portů odchozího připojení. Funkce automatického vyjednávání na každém portu snímá rychlost připojení síťového zařízení (buď 10, 100 nebo 1 000 Mbit/s) a inteligentně ji přizpůsobuje podle kompatibility a pro optimální výkon. Kompaktní velikost pouzdra je ideální pro stolní počítače s omezeným prostorem. Zařízení lze pohodlně a bezpečně namontovat do stojanu (rack). Dynamické LED kontrolky zobrazují stav v reálném čase a zajišťují základní diagnostiku chyb.

Funkce:

 • 8 portů o rychlosti 10/100/1000Mbit/s poskytuje bezprostřední přenos velkých souborů
 • Je vybaven 4mi porty 802.3af PoE s až 15,4W na každý port
 • Podporuje PoE o výkonu až 55W pro všechny PoE porty
 • IEEE 802.3x řízení toku dat zajišťuje spolehlivý přenos dat
  15KB Jumbo frame zlepšuje výkon přenosu velkého množství dat
 • Efektivní monitorování sítě pomocí Zrcadlení portů, Prevence smyček a Diagnostiky kabelu
 • Port/802.1p/DSCP QoS dovoluje plynulý přenos dat citlivých na dobu odezvy
 • Bohaté funkce VLAN zlepšují bezpečnost sítě pomocí segmentace provozu
  IGMP Snooping optimalizuje multicastové aplikace
 • Webové uživatelské rozhraní a nástroj Easy Smart Configuration zjednodušují konfiguraci