MW Computers

TP-link Tapo P100(4-pack) WiFi chytrá zásuvka, 10A; Tapo P100(4-pack)

Designový produkt TP-link Tapo P100(4-pack) WiFi chytrá zásuvka, 10A; Tapo P100(4-pack) originál od značky TP-LINK najdete momentálně v naši nabídce za akční cenu. Výhodně za super cenu 1 399 Kč.
EAN: 4897098683965
TP-link Tapo P100(4-pack) WiFi chytrá zásuvka
Ověřit dostupnost
Značka: TP-LINK
1 399

Chytrá domácnost s chytrou zásuvkou: TP-LINK Tapo P100
P100 od společnosti TP-LINK je skvělým doplňkem pro každou domácnost, která chce být „chytrou“. Nabídne vám celou řadu užitečných funkcí od vzdáleného ovládání funkce zásuvky včetně časovače. Vše můžete ovládat hlasem díky integraci se systémem Google Assistant a Amazon Alexa.

Vzdálené ovládání
Nechali jste ve vedlejším pokoji něco zapnutého ve vaší chytré zásuvkce P100 a chcete to změnit? Nebo již nejste doma a máte pochybnosti o odpojení některého z přístroje od zásuvky? Pak využijte aplikace Tapo. Spolehlivě s její pomocí odpojíte daný přístroj od elektrické energie.

Nastavte si plán zapínání a vypínání
Jdete každý den v šest ráno do koupelny? Zapínáte pravidelně čističku vzduchu? Nechte P100, aby to dělala za vás. Stačí nastavit plán akcí a je to!

Minimalistické provedení a snadné zapojení
P100 je vlastní kompaktní design, díky němuž neblokuje sousední zásuvky. Vyniká snadným nastavením a použitím. K jejímu zařazení do elektrické sítě není potřeba žádný rozbočovač, vše lze rychle nastavit a snadno spravovat pomocí bezplatné aplikace Tapo.