MW Computers

TP-Link Archer VR400; Archer VR400

Tento akční kus TP-Link Archer VR400; Archer VR400 od předního výrobce TP-LINK jednoduše můžete získat tady a teď právě za super peníze. Ceny od 1 546 Kč.
EAN: 6935364089689
TP-Link Archer VR400; Archer VR400
Ověřit dostupnost
Značka: TP-LINK
1 546

Super rychlá Wi-Fi: TP-LINK Archer VR400
Modem a router Archer VR400 zpřístupňuje plný potenciál vašeho připojení k internetu. Nabízí kombinovanou rychlost Wi-Fi připojení ve dvou pásmech až 1,2 Gb/s – 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb/s v pásmu 5 GHz – při práci s internetem tak budete mít rychlejší odezvu i načítání obsahu. Dvě samostatné Wi-Fi sítě umožní obsloužit více zařízení a snižují rušení bezdrátových sítí, takže vaše připojení bude stabilnější.

Pro rychlé širokopásmové připojení VDSL
Díky nejnovější technologii VDSL2 dokáže router Archer VR400 nabídnout ohromující rychlost přenosu dat přes širokopásmové připojení VDSL až 100 Mb/s, což je téměř 4x rychleji než u technologie ADSL2+. Model Archer VR400 slouží jako DSL modem a bezdrátový router – kombinuje tak dvě zařízení v jednom. Integrovaný port pro připojení DSL signálu podporuje všechny standardy DSL, včetně VDSL2, ADSL2+, ADSL2 a ADSL.

Všestranná konektivita
Modem a router Archer VR400 disponuje více vstupy a nabízí vám tak celou řadu možností, jak se připojit k internetu. A navíc USB port podporuje připojení přes dongle umožňující příjem internetu přes mobilní sítě 3G/4G.

Vynikající dosah a stabilita
Dvě vysoce výkonné externí antény pomáhají modemu a routeru Archer VR400 vytvořit rozsáhlou domácí síť. Vyspělá technologie Beamforming (pouze v pásmu 5 GHz) automaticky rozpozná, kde v domácnosti jsou jednotlivá bezdrátová zařízení umístěna, a vytvoří zacílené a vysoce efektivní bezdrátové připojení.

Bleskově rychlé připojení přes kabel
Abyste mohli u svých zařízení připojených kabelem dosáhnout špičkového výkonu, pracuje gigabitový Ethernetový port routeru 10x rychleji než u standardního Ethernetu.

Snadné nastavení a použití
Modem a router Archer VR400 můžete nastavit během několika minut díky intuitivnímu webovému rozhraní a výkonné mobilní aplikaci Tether. Ta vám umožní spravovat nastavení vaší sítě z jakéhokoli zařízení s operačními systémy iOS nebo Android – a to včetně rodičovské kontroly a sdílení médií.