MW Computers

TP-Link AC1200 Whole-Home Hybrid Mesh Wi-Fi System with Powerline; Deco P9(2-pack)

Kvalitní a velmi žádaný produkt TP-Link AC1200 Whole-Home Hybrid Mesh Wi-Fi System with Powerline; Deco P9(2-pack) s pečetí kvality od značky TP-LINK pohodlně získáte v naší nabídce za výborné peníze! V akci od 3 104 Kč.
EAN: 6935364088613
TP-Link AC1200 Whole-Home Hybrid Mesh Wi-Fi System with Powerline; Deco P9(2-pack)
Ověřit dostupnost
Značka: TP-LINK
3 104

Rychlý. Stabilní. Všudypřítomný: PowerLine TP-LINK Deco P9
Hybridní Wi-Fi mesh systém s powerline pro celou domácnost s přenosovou rychlostí AC1200 + AV1000. Powerline a bezdrátové připojení spolupracují při přenosu dat mezi jednotkami Deco. Celková rychlost sítě je ve srovnání s používáním Wi-Fi výrazně zlepšena.

Pronikne i zdí
Deco P9 kombinuje duální Wi-Fi a powerline pro vytvoření silnější mesh sítě. Technologie Powerline využívá elektrické rozvody vašeho domu k vytvoření silnějšího propojení mezi jednotkami Deco tím, že snižuje dopad stěn a jiných překážek na signál a poskytuje ještě vyšší rychlosti sítě a skutečně bezproblémové pokrytí.

  • Třída bezdrátového připojení: AC1200 + HomePlug AV1000
  • WiFi + PLC Hybrid Mesh: Hybridní síť účinně zesiluje šířku pásma
  • U elektrického vedení již neexistují žádné hranice stěn ani vzdálenosti. Užijte si domácí WiFi kdekoli!
  • Jednoduché a chytré: S aplikací Deco můžete snadno nastavit a spravovat svou síť
  • Hardware je kompatibilní s Amazon Alexa
  • Podporuje připojení až pro 100 zařízení

Zabiják mrtvé zóny
Hybridní systém pro celý dům poskytuje rozšířené pokrytí až do plochy 4 000 čtverečních stop / 370 m2 s pomocí kombinace dvou pásem Wi-Fi a elektrického vedení. Eliminujte oblasti se slabým signálem v celé domácnosti pomocí Wi-Fi a již nemusíte hledat stabilní připojení.

Bezproblémový roaming s jedním názvem Wi-Fi
TP-Link Mesh znamená, že jednotky Deco spolupracují na vytvoření jedné jednotné sítě. Váš telefon nebo tablet se automaticky připojí k nejrychlejšímu Deco během vašeho pohybu doma a vytváří skutečně bezproblémový Wi-Fi zážitek.