MW Computers

TCL 65C835; 65C835

Tento výjimečný výrobek TCL 65C835; 65C835 od známého dodavatele TCL pořídíte na našich stránkách teď v akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 27 149 Kč. EAN: 5901292517373
TCL 65C835; 65C835
Do obchodu »
Značka: TCL
27 149
Popis produktu

65“ SMART QLED televizor TCL 65C835

Snadný přístup k obsahu, ty nejpokročilejší technologie a funkce, elegantní, ultra-tenký design bez rámečku – to je tento chytrý televizor společnosti TCL.

  • 65“ SMART QLED televizor se 4K rozlišením
  • 4K HDR Premium 1000
  • 144 Hz Motion Clarity Pro
  • Google Assistant
  • reproduktory Onkyo se zvukem Dolby Atmos
  • režim Game Master Pro

TCL Mini LED
Technologie Mini LED posouvá kontrast, věrnost obrazu a HDR na úplně jiný level! S vice než 15000 ultra tenkými LED diodami rozloženými v 768 zónách si detailněji užijete jasnou bílou a zároveň i bohatou černou. To vše pro obraz, který má větší hloubku, rozměr a je plný detailů.

Výjimečné barvy s QLED
Televizor je vybaven nejmodernější technologií Quantum Dot, díky které se můžete doslova těšit na barvy namíchané z palety více než miliardy odstínů! Výsledný obraz je tak dokonale detailní a mimořádně živý.

4K HDR Premium 1000
S 4K HDR Premium 1000 je obraz, který vidíte přesnou kopií živého, reálného světa – má vysoký jas, je plný výjimečných detailů, stínů a plný přesných, živých barev.

4K HDR Premium 1000 v sobě zahrnuje technologie Quantum Dot, podsvícení MiniLED a nativní 144 Hz obnovovací frekvenci, to vše pro dokonalé ztvárnění obrazu přesně podle představ a vizí tvůrců.

Kromě 4K HDR Premium 1000 televizor rovněž podporuje formáty HDR10, HDR HLG, HDR10+ a HDR DOLBY VISION IQ, který optimalizuje kvalitu obrazu tak, aby se přizpůsobila světelným podmínkám v místnosti.

144 Hz pro prémiový pohyb
Vychutnejte si rychle se pohybující snímky v dokonale ostré kvalitě se všemi detaily, díky nativní 144 Hz obrazovce! 144 Hz je nejvyšší obnovovací frekvence televizoru. Výsledný obraz bude díky této frekvenci dokonale čistý, ostrý, nebude se sekat a bude plynulý – rozhodně se máte na co těšit!

Pro mimořádný herní zážitek
Televizor skvěle poslouží i jako velký herní monitor! S konektorem HDMI 2.1 a funkcemi ALLM, VRR a AMD FreeSync Premium máte zajištěnu kompatibilitu s nejnovějšími generacemi herních konzolí a můžete se těšit na ultra-rychlé přenášení rychle se pohybujícího obsahu ve vyšším rozlišení, plynule a synchronizovaně.

  • nový standard HDMI 2.1 umožňuje rychlejší obnovovací frekvence až 4K při 144 fps

  • funkce ALLM (automatický režim nízké latence) umožňuje herní konzoli nebo grafické kartě počítače automaticky přepnout televizor do herního režimu

  • VRR (variabilní obnovovací frekvence) eliminuje efekty prodlevy, chvění a trhání snímků pro plynulé a detailnější hraní

  • AMD FreeSync Premium pro plynulé hraní bez trhání

Kromě luxusního obrazu se s televizorem TCL můžete těšit i na luxusní, čistý a přesný zvuk. To vše díky reproduktorům ONKYO a technologii Dolby Atmos! Tato dvojice se postará o to, že Vás doslova ze všech stran obklopí detailní a živý zvuk, který Vás dokonale spojí s dějem na obrazovce.

Google TV a hlasové ovládání
Jedná se o inteligentní televizor vybavený praktickým Google Assistantem, který je schopen poradit Vám s výběrem filmů, ale prozradí Vám i jaké bude počasí anebo Vám zjistí, jak dopadl zápas Vašeho oblíbeného hokejového týmu.

Ke všem těmto informacím se navíc můžete dostat jednoduše a bez složitého vyhledávání, stačí si totiž jenom říct!

Prostřednictvím svého hlasu můžete kromě rychlého vyhledávání v televizoru také ovládat všechna chytrá zařízení kompatibilní s funkcí Google Assistant.

Užívání si volného času nebylo nikdy jednodušší.