MW Computers

TCL 50C635; 50C635

Hodně prodávaný produkt TCL 50C635; 50C635 od této skvělé značky TCL jednoduše můžete sehnat v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Akční cena již od 10 990 Kč. EAN: 5901292517458
TCL 50C635; 50C635
Do obchodu »
Značka: TCL
10 990
Popis produktu

50“ SMART QLED televizor TCL 50C635

Mimořádný obraz, zvuk, design i funkce – to vše zhmotněno v jednom jediném zařízení, a tím je tento televizor společnosti TCL.

  • 50“ SMART QLED televizor se 4K rozlišením
  • 4K HDR Pro
  • Google Assistant
  • reproduktory Onkyo se zvukem Dolby Atmos
  • režim Game Master

Výjimečné barvy s QLED
Televizor je vybaven nejmodernější technologií Quantum Dot, díky které se můžete doslova těšit na barvy namíchané z palety více než miliardy odstínů! Výsledný obraz je tak dokonale detailní a mimořádně živý.

4K HDR Pro
S 4K HDR Pro je obraz, který vidíte přesnou kopií živého, reálného světa. Vychutnejte si obraz s velkým kontrastem, živými a přesnými barvami, plný detailů a hloubky, vše tak jak zamýšleli tvůrci.

Kromě 4K HDR Pro televizor rovněž podporuje formáty HDR10, HDR HLG, HDR10+ a HDR DOLBY VISION.

Google TV a hlasové ovládání
Jedná se o inteligentní televizor vybavený praktickým Google Assistantem, který je schopen poradit Vám s výběrem filmů, ale prozradí Vám i jaké bude počasí anebo Vám zjistí, jak dopadl zápas Vašeho oblíbeného hokejového týmu.

Ke všem těmto informacím se navíc můžete dostat jednoduše a bez složitého vyhledávání, stačí si totiž jenom říct!

Prostřednictvím svého hlasu můžete kromě rychlého vyhledávání v televizoru také ovládat všechna chytrá zařízení kompatibilní s funkcí Google Assistant.

Užívání si volného času nebylo nikdy jednodušší.

Čistý a plynulý obraz
Televizor je vybaven speciálním softwarovým algoritmem MEMC TCL, který pomáhá při sledování rychlých scén, pořadů či filmů, snižovat rozmazání, trhání a sekání obrazu. Výsledný obraz je tak plynulý a vždy křišťálově čistý.

Pro mimořádný herní zážitek
Televizor skvěle poslouží i jako velký herní monitor! S konektorem HDMI 2.1 a funkcí ALLM máte zajištěnu kompatibilitu s nejnovějšími generacemi herních konzolí a můžete se těšit na ultra-rychlé přenášení rychle se pohybujícího obsahu ve vyšším rozlišení, plynule a synchronizovaně

Zvukový zážitek jako v kině
Kromě luxusního obrazu se s televizorem TCL můžete těšit i na luxusní, čistý a přesný zvuk. To vše díky reproduktorům ONKYO a technologii Dolby Atmos! Tato dvojice se postará o to, že Vás doslova ze všech stran obklopí detailní a živý zvuk, který Vás dokonale spojí s dějem na obrazovce.