MW Computers

TCL 43P635; 43P635

Tento akční a ve slevě kus TCL 43P635; 43P635 od společnosti s výborným jménem TCL snadno můžete najít zde nyní za výprodejovou cenu. Teď v akci 7 197 Kč. EAN: 5901292517588
TCL 43P635; 43P635
Do obchodu »
Značka: TCL
7 197
Popis produktu

LED televizor TCL 43P635

  • 43“ SMART LED televizor se 4K rozlišením
  • Dolby Vision a Dolby Audio
  • HDR10 a Dynamic Color Enhancement
  • Google Assistant a hlasové ovládání

Google TV a hlasové ovládání

Jedná se o inteligentní televizor vybavený praktickým Google Assistantem, který je schopen poradit Vám s výběrem filmů z široké nabídky, ale prozradí Vám i jaké bude počasí anebo Vám zjistí, jak dopadl zápas Vašeho oblíbeného hokejového týmu. Ke všem těmto informacím se navíc můžete dostat jednoduše a bez složitého vyhledávání, stačí si totiž jenom říct! Prostřednictvím svého hlasu můžete kromě rychlého vyhledávání v televizoru také ovládat všechna chytrá zařízení kompatibilní s funkcí Google Assistant.

4K HDR

S 4K HDR je obraz, který vidíte přesnou kopií živého, reálného světa – má vysoký jas, je plný výjimečných detailů, stínů a plný přesných, živých barev.

Dynamické vylepšení barev

Dynamic Color Enhancement je technologie navržená tak, aby automaticky optimalizovala živost barev. Patentovaný algoritmus poskytuje živější a prémiový zážitek ze všech zobrazovaných videí.

Pohlcující zvuk Dolby Audio

Vychutnejte si plnohodnotný kino zážitek, který se skládá z mimořádného obrazu, ale i ze špičkového zvuku! Televizor je za tímto účelem vybaven zvukem s technologií Dolby Audio, která Vás dokáže dostat přímo do středu dění.

Pro mimořádný herní zážitek

Televizor skvěle poslouží i jako velký herní monitor! S konektorem HDMI 2.1 zažijete nejnižší latenci a nejlepší nastavení obrazu pro hraní her.