MW Computers

TCL 43C635; 43C635

Zajímavý produkt TCL 43C635; 43C635 od dodavatele s dlouholetou historií TCL lze sehnat v aktuální nabídce za báječnou cenu! Stojí teď u nás 10 490 Kč. EAN: 5901292517465
TCL 43C635; 43C635
Do obchodu »
Značka: TCL
10 490
Popis produktu

TCL 43C635 QLED ULTRA HD TV

Řada C635 splní požadavky i náročných fanoušků do filmů a her. Díky zobrazovací technologii QLED v kombinaci s podsvícením VA Direct LED si užijete obraz v plném barevném rozsahu s vysokým kontrastem. Toto nahrává zejména kvalitě HDR, které jsou v tomto modelu podporované včetně HDR10+ a Dolby Vision. Zvukový projev zajišťují prémiové reproduktory Onkyo s podporou Dolby Atmos a DTS. Nejnovější systém Google TV s integrovaným Google Assistant a Chromecast vdechne této televizi duši a díky kovovému bezrámečkovému provedení se svou elegantností hodí do každé domácnosti.

Více než miliarda barev s TCL QLED
QLED televizory jsou postaveny na technologii Quantum Dot, která dokáže reprodukovat více než jednu miliardu barev, odstínů a 100% objem barev. To uvítají zejména uživatelé, kteří rádi sledují obsah z platforem jako je Netflix, HBO Max, Disney+ či Apple TV a nároční hráči her, protože tyto vlastnosti jsou důležité pro perfektní zobrazení HDR. Zejména podpora HDR Dolby Vision a přímé zadní podsvícení Direct LED napomůže k perfektnímu zážitku z jakékoliv scény.

C635 klade důraz na vysokou HDR kvalitu – 4K HDR PRO
TCL C635 nese označení 4K HDR PRO, což zajišťuje skvělý zážitek z nejkvalitnějšího
obrazového materiálu v HDR. Díky technologii QLED ožije HDR obsah v dokonalých
barvách, hloubce a detailech. Přesně tak, jak to zamýšleli jeho autoři. Ponořte se do
filmů, seriálů či her v té nejvyšší kvalitě se 4K HDR PRO.

MOTION CLARITY pro plynulý obraz
Technologie Motion Clarity přináší plynulý obraz i u zdrojů, které nemají vysokou snímkovou frekvenci. Algoritmus dopočítává snímky a zvyšuje snímkovou frekvenci. Akční scény ve filmech, hrách či sportu přinesou tak více detailů, ostrost a plynulost. Použití této funkce a také intenzitu jejího působení lze nastavit v obrazové části menu v sekci Pohyb.
ambilight

TCL QLED C635 podporuje všechny HDR formáty
Podpora všech HDR formátů znamená, že si vždy užijete maximální obrazovou kvalitu bez ohledu na typ zdroje, ze kterého HDR pouštíte. V podpoře je základní formát HDR10 i formát HLG pro vysílání, ale i pokročilejší formáty zajišťující vyšší úroveň detailů – HDR10+ i Dolby Vision. Zejména Dolby Vision je důležitý pro zobrazení nejvyšší úrovně detailů u služeb jako Netflix, Apple TV, HBO Max, Disney+ a dalších. Dolby Vision je mnohem více rozšířené než HDR10+.

Prémiové reproduktory ONKYO vykouzlí ATMOSféru jako v kině
Nechte se vtáhnout do centra dění vašich oblíbených filmů, seriálů a pořadů či her prostorovým zvukem z prémiových reproduktorů Onkyo s podporou Dolby Atmos.

Game Master – vše pro kvalitní hraní na jednom místě
Hráči her cílí na nízkou odezvu pro rychlé reakce a vtahující grafiku. S herním režimem Game Master se toho dá snadno docílit. Nechybí také podpora HDMI 2.1 která umožňuje televizi automaticky se přepnout do herního režimu pomocí funkce ALLM a dosáhnout tak co nejkratší možné odezvy (input lag) a přizpůsobit nastavení obrazu pro co nejlepší zážitek z her. Stačí připojit herní konzoli, nebo PC s grafickou kartou, které toto podporují a vše se děje automaticky. Herní režim snižuje hodnotu input lagu pod 15ms* a to už je solidní hodnota. C635 je herně výborná volba, a proto jsou i TCL TV oficiálními TV pro Call of Duty®.

Google TV s ohromným množstvím aplikací a obsahu pro vaši zábavu
Google TV vám umožňuje snadněji přistupovat k vaší zábavě. Přináší obrovské množství obsahu a usnadňuje jeho hledání napříč různými aplikacemi. Google TV také nabízí vestavěné funkce Google Home, Chromecast a Google Assistant.* Najdete v něm opravdu mnoho světových i lokálních aplikací pro streamování obsahu. Čekají na vás Youtube, Netflix, Amazon Prime a mnoho dalšího.

Google Duo – buďte s blízkými v spojení
Google Duo je komunikační aplikace, díky které můžete s vaší TCL TV volat vašim známým z pohodlí gauče. Vestavěný mikrofon v C635 vám umožní Google Duo hovory a zároveň můžete k C635 připojit některou z běžně prodávaných USB webkamer s podporou UVC pro videohovory. Vše zdarma, bezpečně a šifrovaně, mezi dvěma až 32 účastníky. Můžete například cvičit s fitness trenérem před televizí a koukat na větší obrazovku TV a ne na malou obrazovku u notebooku.

Netflix, HBO Max, Apple TV, Disney+ a mnoho dalšího
TCL Android TV i Google TV nabízejí streamingové aplikace všech světových gigantů. Některé služby se na našem území již zabydleli a některé jsou nové. Všechny si svou kvalitou i
rozsáhlou nabídkou titulů z řad filmů a seriálů říkají o vaši pozornost. Kvalitou nastavují laťku opravdu vysoko. Všechny podporují nejpokročilejší HDR obrazový standard Dolby Vision HDR a také vynikající prostorový zvuk Dolby Atmos., což jsou technologie, které byste jistě měli zohlednit při výběru televize, pokud se chystáte využít tyto služby. Obě tyto technologie vám TCL C635 nabídne, a tak si obsah z těchto a mnoho dalších služeb užijete opravdu na maximum.
ambilight

Dvě pozice stojanu: úzká a široká
V umístění C635 vás takřka nic nebude limitovat. Pokud máte užší TV stolek, můžete využít pozici nožiček blíže k sobě. V opačném případě můžete využít i pozici nožiček dál od sebe, když budete potřebovat pod TV něco umístit. Zároveň však můžete C635 umístit na zeď a využít pro to jeden z mnoha běžně dostupných držáků.

*Možnost 2 pozic nožiček nabízí u řady C635 velikosti 55″ a větší.

C635 bude ozdobou každého interiéru
C635 přichází v kovovém bezrámečkovém provedení, které působí opravdu elegantně
a luxusně, a zároveň zvyšuje i její odolnost. Bezrámečkové provedení také opticky
nechá obraz opravdu vyniknout.