MW Computers

Status STA 158530; STA 158530

Tento skvělý výrobek Status STA 158530; STA 158530 od skvělého a známého výrobce Status snadno můžete získat tady a teď právě za outletovou cenu. Akční ceny již od 2 051 Kč.
EAN: 3831091708448
Status STA 158530; STA 158530
Ověřit dostupnost
Značka: Status
2 051

Zachraňte až 92 kilo potravin ročně
Věděli jste, že průměrný Evropan vyhodí ročně až 92 kilo potravin, což představuje cca 325 eur ve vašem odpadkovém koši? Vakuováním však můžete snížit toto číslo až čtyřnásobně. Myslete ekonomicky a nechte se stáhnout do světa vakuovacích boxů, přístrojů a originálních vychytávek od slovinské společnosti Status, které na trhu nemají konkurenci.

 

 

Status

Trik je v odstranění nadbytečného kyslíku
Uskladnění pečiva, obědů, zavařenin, nedojedených zbytků nebo nedopitého vína je s produkty značky Status hračka. Odstraněním kyslíku pomocí mechanické či elektrické pumpy vytvoříte vakuum, díky kterému zajistíte podmínky pro dlouhodobé skladování potravin. Vakuovat můžete maso, zeleninu, ryby, sýry, ovoce, těstoviny, kávu, nápoje a mnohem více. Stačí si vybrat ten správný přístroj.

 

 

 

 

Status

Vakuovací boxy šetří místo, čas i peníze
Krabičkovaná jídla na pár dní předem je v dnešní době trend, který následuje stále více lidí po celém světě. Vakuováním se zachovají potřebné živiny, zpomalí se tvorba bakterií, histaminu a zabrání se předčasné oxidaci, díky čemuž zůstávají potraviny čerstvé až čtyřikrát déle. Vakuovací boxy dodávány samostatně nebo v praktických setech slouží pro rychlé a jednoduché vakuování tuhých i tekutých potravin.

 

 

 

Status

Odolný tritan a dvojitá kontrola
S 5 dílným setem vakuovacích boxů Status už nemusíte přemýšlet nad správnou velikostí. Set obsahuje boxy s objemem 0.5, 0.8, 1.4, a 2 litry doplněné o mechanickou vakuovou pumpu a dvojitý indikátor kontroly odsátí vzduchu. Kromě toho jsou všechny plastové boxy Status vyrobené z vysoce-odolného tritanového plastu, který se, díky své schopnosti odolat vysokému tlaku, používá například i v letecké dopravě. Se Statusem vakuujete vždy bezpečně a spolehlivě!
Status

 

 

 

Obsah balení:
4 boxy: 0.5 L, 0.8 L, 1.4 L, 2 L, ruční vakuova pumpa

Materiál:
TRITAN – je vysoce kvalitní materiál bez BPA, který vydrží celé generace. Je zdravotně nezávadný, mimořádně odolný proti nárazu, neabsorbující barvu ani aroma skladovaných potravin. Ventily boxů jsou vyrobeny ze silikonu. Ostatní části jsou z ABS plastu, který zajišťuje pevnost materiálu.
Boxy jsou vhodné do mikrovlnky, ledničky, mrazicího boxu a myčky