MW Computers

Sony XR65A75KAEP; 4548736138094

Výjimečný produkt Sony XR65A75KAEP; 4548736138094 od výrobce s dlouholetou historií Sony snadno můžete získat zrovna dneska za parádní cenu! Teď v akci 40 389 Kč.
EAN: 4548736138094
Sony XR65A75KAEP; 4548736138094
Ověřit dostupnost
Značka: Sony
40 389

Chytrý OLED televizor Sony XR65A75K
Chytrý 65“ OLED televizor s inovativním obrazem i zvukem nové generace, díky kognitivní inteligenci a revolučnímu procesoru. Díky této výbavě se můžete těšit na neuvěřitelně realistické zážitky ze sledování po každém zapnutí televizoru!

Na co všechno se můžete těšit?

  • OLED panel
  • inovativní procesor Cognitive Processor XR
  • obrazové funkce a technologie z rodiny XR Picture
  • rodina technologií dokonalého zvuku XR Sound
  • hlasové vyhledávání
  • technologie optimalizace podle okolního prostředí se světelným snímačem

Obraz a zvuk nové generace

Tento televizor Sony posouvá obraz a zvuk na zcela novou úroveň díky procesoru Cognitive Processor XR, který reprodukuje obsah způsobem, který odpovídá vlastnostem lidského zraku a sluchu, a umožňuje tak dosáhnout neuvěřitelně realistického zážitku při sledování. Ví totiž, jak lidské oči zaostřují, a pomocí křížové analýzy obrazu vytváří realistickou hloubku, mimořádný kontrast a nádherně živé barvy.

Rodina obrazových funkcí a technologií XR Picture

Co stojí za mimořádným obrazem a širokým spektrem barev, odstínů a stínů? Jak to, že je obraz televizoru Sony tak dokonale věrnou kopií reálného světa? Za vším hledejte již výše zmíněný výkonný procesor Cognitive Processor XR spolupracující s celou rodinou funkcí a technologií jako jsou technologie XR OLED Contrast Pro obsažená v OLED panelu televizoru, XR Triluminos Pro zobrazující více než miliardu barev, XR Colour, XR 4K Upscaling, XR Clarity, XR OLED Motion a další.

Rodina technologií dokonalého zvuku XR Sound

Kromě mimořádného obrazu se rovněž můžete těšit na bezkonkurenční audio zážitek, o který se starají výkonné reproduktory ve spolupráci s řadou technologií, mezi kterými najdete například technologii Acoustic Surface Audio anebo třeba technologii XR Surround či Dolby Atmos.

Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí

Užijte si úchvatnou a jedinečnou podívanou, a to v jakémkoliv prostředí. Televizor Sony je vybaven jedinečnou technologií optimalizace podle okolního prostředí se světelným snímačem, které automaticky přizpůsobují obraz i zvuk prostředí ve kterém se nacházejí.

Hlasové vyhledávání – stačí si jen říct

Vyhledat si vhodnou zábavu na večer nebylo nikdy snazší! Sledujte přes 700 000 filmů a pořadů na jednom místě. Pomocí hlasového vyhledávání najdete během pár vteřin konkrétní film či pořad anebo naopak širší filmovou nabídku. Stiskněte tlačítko hlasového vyhledávání na ovladači, řekněte například „najdi akční filmy“ a můžete vybírat!