MW Computers

Sony FDR-AX43A; FDRAX43AB.CEE

Zlevněný produkt Sony FDR-AX43A; FDRAX43AB.CEE od značky se skvělou pověstí Sony můžete dostat zde teď právě za super cenu. Nyní lze objednat jen za 21 990 Kč.
EAN: 4548736141254
Sony FDR-AX43A; FDRAX43AB.CEE
Ověřit dostupnost
Značka: Sony
21 990

Digitální kamera Sony FDR-AX43A
Videokamera Sony Handycam FDR-AX43A je ideálním řešením nejen pro všechny kreativce a tvůrce obsahu. Sony vám umožní zachytit všechny důležité životní okamžiky. Kamera se jednoduše ovládá a zásluhou výkonných technologií, výkonným zoomem se 4K rozlišením a špičkovým zvukem máte vždy zaručeny ty nejlepší možné záběry. Sony FDR-AX43A představuje tvorbu na profesionální úrovni.

Výhody kamery

  • Optický stabilizátor SteadyShot
  • Rozlišení videa 4K
  • Snadné sdílené videí
  • Výkonné automatické ostření
  • Kvalitní audio záznam
  • Možnost speciálních efektů

Špičková stabilizace

S videokamerou FDR-AX43A vás čeká dokonale ostrý obraz díky vyváženému optickému stabilizátoru SteadyShot s mechanismem kardanového závěsu, který je cca 13× účinnější než jiné optické systémy. V režimu snímání HD je efekt chvění fotoaparátu omezován pomocí pětiosého inteligentního automatického režimu, který kompenzuje vibrace při chvění ve vodorovném a svislém směru a při rotaci, sklonu i vychýlení.

Kvalita rozlišení 4K

S kamerou pořídíte vždy špičkové záběry, které skvěle vypadají díky 4K rozlišení. Sony FDR-AX43A nabídne rovněž zvýšenou citlivost při natáčení za nedostatečného osvětlení. Vysoká přenosová rychlost ve formátu XAVC S navíc zřetelně zachycuje rychlé a složité scény. S kvalitou obrazu jde ruku v ruce také špičkový audio záznam, který dokáže zachytit zvuk až z pěti směrů.

Rychlé automatické ostření

Rychlý inteligentní systém automatického ostření dosahuje rychlého a přesného zaostření. Minimalizuje pohyb objektivu, předvídá rozsah AF, zrychluje ovládání objektivu a zlepšuje odezvu, takže dokážete zachytit více prchavých okamžiků, a to i u rychle se pohybujících cílů.

Přirozený záznam zvuku

Videokamera Sony dokáže zachytit zvuk v té nejpřirozenější podobě. O dokonale čistý zvuk s minimem šumu se postarají tři audio filtry mikrofonu. Tyto zachytí jasný zvuk a potlačí šum. Výsledkem je pouze vysoce kvalitní audio záznam.

Dotykový LCD displej

Ulehčete si ovládání kamery skrze LCD dotykový displej. Nastavení včetně procházení natočených záběrů tak snadno provedete prostřednictvím 3″ LCD obrazovky, kterou lze otáčet nebo také jednoduše a intuitivně ovládat konečky prstů.

Speciální efekty a zpomalené záběry v úchvatných detailech

Stáhnutím aplikace Highlight Movie Maker si ulehčíte úpravu videí a můžete je obohatit o speciální efekty. Z verze v rozlišení HD dokáže aplikace Highlight Movie Maker vytvořit videa v rozlišení HD doplněná o přechody a hudbu na pozadí. Takto vytvořené video lze okamžitě sdílet, což ocení po svou práci nejen vlogeři. Díky podpoře záznamu v rozlišení Full HD s vysokou snímkovou frekvencí si rovněž můžete pořizovat zpomalené záběry, ve kterých zachytíte každičký pohyb v úchvatných detailech.