MW Computers

Sony Bravia KD50X85KAEP; KD50X85KAEP

Výjimečný a žádaný výrobek Sony Bravia KD50X85KAEP; KD50X85KAEP od značky se zárukou kvality Sony jde sehnat v naší aktuální nabídce za výborné peníze! Aktuálně v akci za 27 223 Kč.
EAN: 4548736138582
Sony Bravia KD50X85KAEP; KD50X85KAEP
Ověřit dostupnost
Značka: Sony
27 223

Sony KD-50X85K
Televize Sony KD-50X85K nabízí dechberoucí obraz na 50″ úhlopříčce v detailním 4K rozlišení. Díky širší barevné paletě s rozšířeným spektrem přirozených odstínů a sytosti – přesně tak, jak je vidíte v reálném světě – může displej TRILUMINOS™ PRO přivést k životu miliardy barev. Vše, co sledujete, se díky technologii 4K X-Reality™ PRO přiblíží jasným a přesným detailům, které dokáže nabídnout pouze kvalita 4K – a to i při sledování obsahu v rozlišení 2K nebo HD.

Klíčové vlastnosti

  • Až miliarda barev díky displeji TRILUMINOS™ PRO
  • 4K X-Reality PRO zajistí jasné a přesné detaily
  • Reproduktory X-Balanced vás obklopí pohlcujícím zvukem
  • Vhodná pro sledování sportovních přenosů i vychutnávání filmů

Díky nádherným barvám vše vypadá realisticky

Tento 4K televizor s širokým barevným gamutem a unikátním algoritmem TRILUMINOS PRO™ umí detekovat barvy na základě sytosti, odstínu a jasu, takže dokáží reprodukovat přirozené odstíny v každém detailu. To znamená, že si můžete vychutnat barvy bližší těm, které vidíte ve skutečném světě.

Technologie 4K X-Reality™ PRO

Dopřejte si pohled na úžasný obraz v rozlišení 4K, plný reálných detailů a struktur, zásluhou procesoru 4K HDR Processor X1™. Technologie 4K X-Reality™ PRO s jedinečnou 4K databází dokáže zvýšit rozlišení záběrů natočených ve 2K a HD na hodnoty blížící se úrovni detailů v rozlišení 4K.

Vychutnejte si doma zážitek jako v kině

Technologie Dolby Vision® oživí scény s cílem zajistit autentické zobrazení, zatímco technologie Dolby Atmos® naplní místnost podmanivým prostorovým zvukem.

Ideální pro PlayStation 5

Televizory Bravia XR obsahují exkluzivní funkce pro PlayStation 5. Těšit se můžete například na funkci Auto HDR Tone Mapping nebo režim Auto Genre Picture.

Funkce Auto HDR Tone Mapping

Funkce Auto HDR Tone Mapping optimalizuje nastavení HDR hned během úvodního nastavování PS5. PS5 automaticky rozpozná jednotlivé modely televizorů BRAVIA a vybere nejlepší nastavení HDR pro daný televizor. Díky optimalizované úrovni mapování tónů HDR podle specifikace displeje BRAVIA uvidíte důležité detaily a barvy i ve vysoce kontrastních scénách.

Režim Auto Genre Picture

Televizory BRAVIA XR dokáží rozpoznat, zda hrajete hru nebo sledujete filmy a pořady. Díky režimu Auto Genre Picture Mode se televizor při hraní her automaticky přepne do herního režimu, který minimalizuje vstupní zpoždění.

Jedno místo pro všechna herní nastavení

Buďte v samém srdci děje s technologií BRAVIA XR™. Ohromující scény, atmosférický zvuk a exkluzivní nové funkce vdechnou život vašim oblíbeným hrám jako nikdy předtím. Vyladění herního stavu, nastavení a funkce asistence. Vše co potřebujete, máte na dosah.