MW Computers

SODASTREAM TERRA Black Pepsi Zero Mpack; 42007111

Kvalitní a velmi žádaný produkt SODASTREAM TERRA Black Pepsi Zero Mpack; 42007111 od dodavatele s dobrým jménem SODASTREAM k dostání momentálně pořád výhodně! Aktuálně v akci od 2 190 Kč.
EAN: 7290116748597
SODASTREAM TERRA Black Pepsi Zero Mpack; 42007111
Ověřit dostupnost
Značka: SODASTREAM
2 190

Výrobník sody Sodastream TERRA Black Pepsi Zero Megapack

Čistý design nového výrobníku TERRA v černé barvě, kombinující matnou a lesklou povrchovou texturu, nyní v limitované edici s originální příchutí PEPSI ZERO. V balení najdete speciální znovu použitelnou lahev Fuse o objemu 1 litr vhodnou do myčky nádobí, v designu PEPSI, i novou bombičku se systémem rychlého uchycení Quick Connect. Navíc je sada zdarma doplněna o koncentrovanou příchuť PEPSI ZERO o objemu 440 ml. Příchuť je připravena dle originální receptury v koncentrovaném stavu a po přidání do perlivé vody si připravíte nápoj, tak jak ho znáte. Váš oblíbený nápoj si nyní můžete kdykoliv připravit v pohodlí vašeho domova. Vystačí až na 9 litrů hotového nápoje. Lahve do výrobníku se vloží pouhým zacvaknutím. Nemusí se šroubovat.

Obsah balení:

  • 1× výrobník TERRA černý
  • 1× QuickConnect bombička CO2 až pro 80 l
  • 1× lahev FUSE v designu PEPSI o objemu 1 l v černé barvě
  • 1× příchuť PEPSI ZERO o objemu 440 ml

Příchuť
Jak nápoj připravit? Příchuť vždy přilévejte až do hotové perlivé vody, rozhodně ne už před vložením do výrobníku. Při sycení nápoje by totiž příchuť způsobila napěnění a došlo by k nežádoucímu zalepení mechanismu výrobníku. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně. Lahev zavřete a lehce promíchejte. A je to!