MW Computers

SODASTREAM ART Black Pepsi Zero Mpack; 42007113

Designový kousek SODASTREAM ART Black Pepsi Zero Mpack; 42007113 od známého dodavatele SODASTREAM jednoduše získáte u nás nyní za báječnou cenu. V akci za cenu 2 890 Kč.
EAN: 7290116749075
SODASTREAM ART Black Pepsi Zero Mpack; 42007113
Ověřit dostupnost
Značka: SODASTREAM
2 890

Výrobník sody Sodastream ART Black Pepsi Zero Megapack

Designéři vymysleli špičkový výrobník sody SodaStream ART v černé barvě, inspirovaný uměním, klade mimořádný důraz na eleganci a jedinečnost jeho vzhledu. Nyní v limitované edici s originální příchutí PEPSI ZERO. Mechanická páka na pravé straně zajišťuje snadné, ruční ovládání. Lahve do výrobníku se vloží pouhým zacvaknutím. Nemusí se šroubovat. V balení najdete speciální znovu použitelnou lahev Fuse o objemu 1 litr vhodnou do myčky nádobí, v designu PEPSI, i novou bombičku se systémem rychlého uchycení Quick Connect. A navíc zdarma je sada doplněna o koncentrovanou příchuť PEPSI ZERO o objemu 440 ml. Příchuť je připravena dle originální receptury v koncentrovaném stavu a po přidání do perlivé vody si připravíte nápoj, tak jak ho znáte. Váš oblíbený nápoj si nyní můžete kdykoliv připravit v pohodlí vašeho domova. Vystačí až na 9 litrů hotového nápoje.

Obsah balení:

  • 1× výrobník ART černý
  • 1× QuickConnect bombička CO2 až pro 80 l
  • 1× lahev FUSE v designu PEPSI o objemu 1 l v černé barvě
  • 1× příchuť PEPSI ZERO o objemu 440 ml

Příchuť
Jak nápoj připravit? Příchuť vždy přilévejte až do hotové perlivé vody, rozhodně ne už před vložením do výrobníku. Při sycení nápoje by totiž příchuť způsobila napěnění a došlo by k nežádoucímu zalepení mechanismu výrobníku. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně. Lahev zavřete a lehce promíchejte. A je to!