MW Computers

SENNHEISER PC 7 USB – Jednostranný headset; PC 7 USB

Tento žádaný kus SENNHEISER PC 7 USB - Jednostranný headset; PC 7 USB od top výrobce Sennheiser jednoduše můžete najít tady teď se slevou. Právě nyní za 681 Kč.
EAN: 4044155076097
SENNHEISER PC 7 USB - Jednostranný headset; PC 7 USB

Sluchátka SENNHEISER, PC 7 USB
Sennheiser PC 7 jsou sluchátka s mikrofonem špičkové kvality a ještě lepších funkčních vlastností. Přední světová firma ve výrobně sluchátek vám představuje další model do své rodiny. Jednoduše zapojíte do svého počítače a ihned můžete plně využívat jejich potenciál. Speciální design je přímo stavěný pro dlouhé a pohodové hovory. Díky technologiím šitým přímo na míru těmto sluchátkům, již nikdy nebude zoufat nad koupí.

Celý proces kvality začal již dlouho před výrobou. Díky robustnímu materiálu vyvinutému v dílně Sennheiser jsou sluchátka téměř nezničitelná a nezlomitelná. Nemusíte se obávat ani volání v hlučném prostředí. Speciální mikrofon, který efektivně odbourává okolní šum, skvěle převádí váš hlas, čímž vás druha strana uslyší jasně a zřetelně, aniž byste museli zbytečně křičet. Po nasazení sluchátek vám zůstává jedno ucho volné, což je přímo ideální pro rodinu. Můžete bez obav komunikovat na internetu a stále mít přehled o tom, co se děje ve vašem okolí. Poslední hlavní známkou pohodlného užívání jsou lehké materiály, díky kterým téměř zapomenete, že nějaké sluchátka vůbec máte.