MW Computers

Sennheiser OCX 686i SPORT; OCX 686i SPORT

Oblíbený produkt Sennheiser OCX 686i SPORT; OCX 686i SPORT od skvělé a známé značky Sennheiser pohodlně nakoupíte na našich stránkách nyní za skvělou cenu. Nabídka od 2 489 Kč.
EAN: 4044155092479
Sennheiser OCX 686i SPORT; OCX 686i SPORT
Ověřit dostupnost
Značka: Sennheiser
2 489

Sluchátka Sennheiser OCX 686i SPORT

Sportovní sluchátka OCX 686i SPORT od proslulého výrobce Sennheiser nabízí kvalitní dynamický zvuk v promyšlené konstrukci s odolným materiálem. Jde o sluchátka kombinovaná s mikrofonem pro poslech hudby a hovory. Sluchátka nabídnou integrovaný ovládací panel na kabelu pro ovládání hudby z vašeho Apple zařízení. Sluchátka jsou odolná vůči vodě, potu a vlhkosti, skvěle se hodí pro každodenní použití při sportu a za jakéhokoliv počasí.

Voděvzdorný design

Na detailech v provedení výrobce opravdu nešetřil. Sluchátka jsou vyrobena z odolného materiálu, který odolá vodě, potu a vlhkosti. Kabel je vyztužen para-aramidovými vlákny, což nevyžaduje zvláštní ohledy při venkovním využití nebo v tělocvičnách. Speciální tvar drží sluchátka v uchu i při sportování, zatímco ušní adaptér je tvořen antimikrobiálním materiálem SteriTouch. Kabel je zakončen standardním audio jackem pro připojení ke všem moderním zařízení od MP3 přehrávače, přes smartphone po tablet.

Výborný zvuk

Sluchátkům dominují reproduktory dodávající oslnivé tóny, hlubší basy a celkově podmanivý zvuk. Poskytují zvuk, který byste od sluchátek do uší nečekali. Se sluchátky si užijete poslech oblíbených hudebních skladeb s čerstvým zvukem až do jemných detailů.

Pohodlné ovládání a mikrofon

Sluchátka jsou opatřena praktickým dálkovým ovládáním, který je na dosah ruky. Na ovládacím modulu najdete i vestavěný mikrofon pro hovory a tlačítka pro ovládání hudby. Sluchátkový headset je tak perfektním řešením, když posloucháte hudbu nebo jste v pohybu.

Klíčové vlastnosti

Sluchátka Sennheiser OCX 686i SPORT nabídnou široký frekvenční rozsah 18 Hz až 20 kHz s citlivostí 120 dB a impedancí 20 Ohmů. Kabel dostatečné délky 1.2 metrů je opatřen mikrofonem a dálkovým ovládáním. Součástí balení je také praktická spona na kabel, ušní tipy různých velikostí a pouzdro.