MW Computers

SENNHEISER G4ME ZERO BLACK; G4ME ONE ZERO

Často hledaný výrobek SENNHEISER G4ME ZERO BLACK; G4ME ONE ZERO s pečetí kvality od značky Sennheiser snadno pořídíte momentálně na našich stránkách za parádní cenu. V současnosti pořídíte za cenu 5 629 Kč.
EAN: 4044155094602
SENNHEISER G4ME ZERO BLACK; G4ME ONE ZERO
Ověřit dostupnost
Značka: Sennheiser
5 629

Sennheiser G4ME ONE
Sennheiser G4ME ZERO představuje exkluzivní headset pro profesionální hráče. Špičková technologie reproduktorů německých inženýrů a mikrofon s prvotřídním potlačením šumu poskytují vynikající výkon, který vám umožní soustředit se na hru a vtáhnou vás do děje. G4ME ZERO přináší extrémně přesný a přirozený zážitek ze zvuku.

Optimalizovány pro hry
G4ME ZERO využívají vysoce přesné měniče, které byly vyvinuty v laboratořích v Německu. Jsou optimalizovány poskytnout velmi přesnou reprodukci herního zvuku, bez ohledu na to, jaký typ hry hrajete. Každá jednotka je mechanicky a akusticky testována. Vynikající zvuk doplňuje high-end mikrofon s precizní technologií potlačení šumu, takže můžete chatovat s ostatními hráči s křišťálově čistým hlasem.

Skvělé pohodlí
G4ME ZERO přináší nový design naušníků, který byl dlouhodobě vyvíjen k dokonalosti. Náušníky jsou potaženy silnou koženkou a trojitou vrstvou paměťové pěny. Díky velikosti a konstrukci se sluchátka dokonale přilnou na uši a tím se zabrání úniku zvuku a dokonalé izolace okolního hluku. Tyto vlastnosti zajišťují maximální pohodlí – dokonce i během těch nejdelších bitev. Ať už budete hrát po 30 minut nebo celou noc, G4ME ZERO zajití dokonalé pohodlí.

Sennheiser
Firma Sennheiser původem z Německa je proslulá především výrobou sluchátek, řadí se v tomto oboru k nejuznávanějším specialistům. Značka Sennheiser je synonymum pro vášeň, kvalitu a legendární zvukový zážitek.