MW Computers

SENNHEISER G4ME ONE BLACK; G4ME ONE BLACK

Tento vynikající výrobek SENNHEISER G4ME ONE BLACK; G4ME ONE BLACK od společnosti s dlouholetou tradicí Sennheiser pohodlně pořídíte online až neuvěřitelně levně! Právě nyní za 6 190 Kč.
EAN: 4044155094619
SENNHEISER G4ME ONE BLACK; G4ME ONE BLACK
Ověřit dostupnost
Značka: Sennheiser
6 190

Sennheiser G4ME ONE
Sennheiser G4ME ONE představuje exkluzivní headset pro profesionální hráče. Špičková technologie reproduktorů německých inženýrů a mikrofon s prvotřídním potlačením šumu poskytují vynikající výkon, který vám umožní soustředit se na hru a vtáhnou vás do děje. G4ME ONE přináší extrémně přesný a přirozený zážitek ze zvuku.

Optimalizovány pro hry
G4ME ONE využívají vysoce přesné měniče, které byly vyvinuty v laboratořích v Německu. Jsou optimalizovány poskytnout velmi přesnou reprodukci herního zvuku, bez ohledu na to, jaký typ hry hrajete. Každá jednotka je mechanicky a akusticky testována. Vynikající zvuk doplňuje high-end mikrofon s precizní technologií potlačení šumu, takže můžete chatovat s ostatními hráči s křišťálově čistým hlasem.

Skvělé pohodlí
Ať už budete hrát po 30 minut nebo celou noc, G4ME ONE zajití dokonalé pohodlí. Headset je vybaven XXL sametově polstrovanými náušníky a velmi pohodlným hlavovým mostem, takže se dokonale přizpůsobí vaší hlavě. Tyto vlastnosti zajišťují maximální pohodlí – dokonce i během těch nejdelších bitev.

Sennheiser
Firma Sennheiser původem z Německa je proslulá především výrobou sluchátek, řadí se v tomto oboru k nejuznávanějším specialistům. Značka Sennheiser je synonymum pro vášeň, kvalitu a legendární zvukový zážitek.