MW Computers

Sencor SVC 0603VT 3v1; 41018235

Tento oblíbený produkt Sencor SVC 0603VT 3v1; 41018235 od výrobce s dlouholetou historií Sencor je k získání právě dnes za výborné peníze. Na našich stránkách za 3 443 Kč.
EAN: 8590669350247
Sencor SVC 0603VT 3v1; 41018235
Ověřit dostupnost
Značka: Sencor
3 443

BEZŠŇŮROVÝ TYČOVÝ VYSAVAČ 3 V 1 S VYJÍMATELNOU RUČNÍ JEDNOTKOU

Tyčový vysavač Sencor SVC 0603VT 3 v 1 se samostatnou ruční jednotkou efektivně vysává podlahy i koberce. Odnímatelná ruční jednotka je dokonalým pomocníkem pro čištění prachu na nábytku nebo v interiéru auta. Díky motorizovanému kartáči Cat & Dog Mini si poradí se zvířecími chlupy, koberečky i úklidem čalounění. S nasazenou štěrbinovou hubicí vyčistíte také spáry. Za pomoci integrované 21,6V Li-Ion baterie s kapacitou 2 000 mAh dokáže vysavač pracovat až 45 min na jediné nabití. Navíc efektivně osvětluje prostor úklidu pomocí praktického LED světla, které je umístěno na hubici vysavače. Prach a nečistoty jsou odvedeny do vnitřní nádoby s kapacitou 0,5 l. K vysavači se dodává nabíjecí základna, kam můžete vysavač po použití pohodlně umístit a dobít baterii.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI:

 • Samostatná ruční jednotka s kartáčem Cat & Dog Mini
 • 21,6V Li-Ion baterie s kapacitou 2 000 mAh
 • Rotační kartáč s nezávislým motorem
 • Doba provozu až 45 min
 • 2 stupně sacího výkonu
 • Cyklónová filtrace HEPA
 • Bezsáčková technologie s 500ml nádobou
 • Funkce samostatného stání
 • Osvětlení LED
 • Nabíjecí základna

JEDNODUŠE ČISTÁ DOMÁCNOST
Tyčový vysavač Sencor SVC 0603VT 3 v 1 vysaje nečistoty z podlah, jako jsou parkety, dlaždičky, plovoucí podlahy nebo PVC, a dokonce i z hustých koberců. Rotační kartáč s nezávislým motorem zaručuje vynikající výsledky na jakémkoliv typu podlahy a zlepšuje efektivitu sání na kobercích s dlouhým vlasem.

CYKLÓNOVÁ HEPA FILTRACE
Cyklónový filtrační HEPA systém zachycuje vířící částice prachu a udržuje stálý výkon sání. Pomáhá i při úklidu povrchů s velkou koncentrací prachu, jako jsou místa za nábytkem nebo husté koberce. LED osvětlení hubice vám pak pomůže najít každé zbylé smítko.

VOLNÝ POHYB BEZ KABELŮ
Užijte si naprostou volnost pohybu bez kabelů díky vysoce účinné 21,6V integrované dobíjecí baterii Li-Ion s kapacitou 2 000 mAh. Při použití tyčového vysavače Sencor SVC 0603VT máte možnost zvolit dva stupně výkonu motoru. V režimu běžného úklidu vysavač pracuje až 45 min. Režim vysokého výkonu je skvělý pro intenzivní čištění silně znečištěných míst.

SAMOSTATNÁ RUČNÍ JEDNOTKA
Odnímatelná ruční jednotka je dokonalým pomocníkem pro čištění prachu z nábytku nebo interiéru auta. Díky motorizovanému kartáči Cat & Dog Mini si poradí se zvířecími chlupy a úklidem čalounění. S nasazenou štěrbinovou hubicí vyčistíte také spáry.

LEHKÝ A SNADNO OVLADATELNÝ
Za pomoci otočné hubice v rozsahu 180° můžete jednoduše a efektivně manévrovat okolo nábytku a snadno uklidit i hůře dostupná místa. Vysavač je lehký a umožňuje plynulý pohyb po domácnosti. V případě potřeby lze Sencor SVC 0603VT snadno odložit díky funkci samostatného stání.

NABÍJECÍ ZÁKLADNA
LED indikátor nabití baterie ukazuje stav momentální kapacity. Když kapacita integrované baterie vysavače Sencor SVC 0603VT klesne, je čas na nabití na přiložené nabíjecí základně. Vysavač jednoduše postavíte na základnu a necháte samostatně nabíjet. Cyklus do plného nabití trvá 4–6 hodin. Na stanici najdete také integrovaný držák na příslušenství.

SNADNÁ ÚDRŽBA
Nejsou potřeba žádné sáčky. Vysypání vnitřní nádoby na prach, která má kapacitu 0,5 l, je velmi snadné. Nádobu pomocí praktického patentu jednoduše vyjmete z vysavače a vysypete do koše.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

 • Cat & Dog Mini motorový rotační kartáč
 • Nabíjecí základna
 • Síťový adaptér
 • Štěrbinová hubice
 • Prachový kartáček