MW Computers

Sencor SLE 32S800TCSB; SLE 32S800TCSB

Oblíbený produkt Sencor SLE 32S800TCSB; SLE 32S800TCSB od výrobce s dlouholetou historií Sencor jednoduše seženete zde nyní za nejnižší cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 4 299 Kč.
EAN: 8590669310203
Sencor SLE 32S800TCSB; SLE 32S800TCSB
Ověřit dostupnost
Značka: Sencor
4 299

32″ televizor Sencor SLE 32S800TCSB
Pokud hledáte TV, která se Vám postará o mimořádný obraz, zvuk i zábavu – pak jste tu správně! Usaďte se, zapněte televizor Sencor a užívejte si.

  • HD Ready rozlišení
  • webOS SMART TV
  • Al ThinQ hlasový asistent

Přátelské a intuitivní prostředí
Televizor disponuje chytrým a intuitivním rozhraním WebOS, jehož fungování je svižné a díky kterému si můžete snadno prohlížet webové stránky nebo stahovat a používat zvolené aplikace či hry. Rovněž máte přístup do filmoték Netflix či Amazon Prime video a nechybí ani přístup ke službám IPTV poskytovatelů.

Dostupné aplikace
Snadno si můžete prohlížet webové stránky nebo stahovat a používat Vámi zvolené aplikace či hry, které jsou dostupné prostřednictvím předinstalovaného obchodu. Nechybí tu NEXFLIX, Amazon Prime video, Youtube ani české Skylink CZ, Televize Seznam, SledovaniTV, Pohádky, Lepší.TV, Kuki a další.

NETFLIX s touto předinstalovanou aplikací můžete sledovat tolik filmů a pořadů, kolik jen chcete, kdykoli budete chtít, a to vše navíc bez jedné jediné reklamy! Netflix poskytuje jak licencovaný obsah, tak i vlastní výrobu, díky tomu je v jeho nabídce již více než 4500 filmů, seriálů a dokumentů. To vše za nízký měsíční poplatek.

YOUTUBE je největší internetový server pro sdílení videí. Své oblíbené kanály a videa nyní můžete pohodlně sledovat také přes aplikaci přímo ve Vašem televizoru Sencor. Vše můžete jednoduše ovládat dálkovým ovladačem z pohodlí gauče.

Technologie ThinQ Al od LG je tu, abyste si sledování televize mohli užít na maximum. Jak to? Prostřednictvím zvoleného hlasového asistenta totiž můžete ovládat svou propojenou domácnost a užívat si zábavu podle svého vkusu. Podpora Google Assistant, Alexa nebo Apple Airplay je samozřejmostí.

Konektivita
Chytré rozhraní televizoru Vás nadchne a upoutá Vás svou intuitivností a svižným fungováním. Samozřejmostí je u tohoto televizoru připojení do sítě přes LAN kabel anebo prostřednictvím bezdrátové Wi-Fi technologie. Samozřejmostí je pak i podpora technologie Bluetooth, díky které můžete televizor snadno propojit s každým zařízením, které tuto technologii také podporuje (mobil, tablet, počítač, hi-fi soustava a mnoho dalších).

Podpora HbbTV
Televizor podporuje technologii hybridního televizního vysílání, tzv. Hbb TV, což je spojení digitálního televizního vysílání a širokopásmového internetu, které vám otevírá širokou škálu možností sledování Vašich oblíbených pořadů a seriálů z archívů televizních stanic, které toto vysílání podporují. Nabídka aplikací v menu Hbb TV je navíc neustále rozšiřována, takže se máte pořád na co těšit.