MW Computers

SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24GB / 24GB GDDR6 / PCI-E / 2x HDMI / 2x DP; 11322-01-40G

Tento žádaný produkt SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24GB / 24GB GDDR6 / PCI-E / 2x HDMI / 2x DP; 11322-01-40G od značky s dlouholetou tradicí Sapphire jednoduše můžete pořídit právě nyní za výborné peníze! Aktuálně stojí u nás 30 955 Kč.
EAN: 4895106293328
SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24GB / 24GB GDDR6 / PCI-E / 2x HDMI / 2x DP; 11322-01-40G
Ověřit dostupnost
Značka: Sapphire
30 955

Sapphire NITRO+ Radeon RX 7900 XTX Vapor-X

AMD Radeon RX 7900 XTX grafická karta, poháněná AMD RDNA 3 architekturou, poskytuje 6144 stream procesorů, 96 výkonných výpočetních jednotek, 96 urychlovačů raytracingu 2. generace, 96 MB Infinity Cache a 24 GB dedikované GDDR6 paměti. Je vytvořena pro dodání ultra vysokých snímkových frekvencí a rozlišení až 8K HDR při 60 sn./s.

  • Léty prověřená kvalita produktů Sapphire
  • Architektura RDNA 3
  • 24 GB GDDR6 paměti
  • AMD Infinity Cache
    1. generace raytracing urychlovačů
  • Speciální ventilátory s vyšším tlakem vzduchu
  • ARGB osvětlení

Vapor-X chlazení
Karta je vybavena trojicí speciálních ventilátorů s úhlovým designem lopatek. Ten pomáhá zvyšovat tlak vzduchu o 44% a průtok vzduchu až o 19%, oproti předchozí generaci. Ventilátory mají dvojitá kuličková ložiska. Zabudovaná parní komora se přímo dotýká hlavního čipu a paměti, od kterých vysoce efektivně odvádí teplo do kompozitních teplovodivých trubek. Ty jsou precizně přizpůsobeny pro design pasivního chladiče, aby maximalizovali odvod tepla do žebření.

Rám a zadní deska
Rám karty je vyroben ze slitiny hliníku a magnézia. Ten slouží jako zpevňující rám, pro maximální stabilitu karty. Zároveň také funguje jako pasivní chladič, který se táhne přes celou délku desky tištěných spojů a pomáhá tak chladit VRM, paměť a tlumivky. Zadní deska pak chrání interiér před vnikáním prachu do choulostivých částí karty a ještě více vylepšuje celkovou stabilitu.

ARGB osvětlení
Na bocích jsou umístěné světelné lišty s ARGB osvětlením. Můžete si tak její design přizpůsobit zbytku sestavy, skrze software TriXX. K dispozici je řada světelných efektů a režimů, jako např. změna barvy v závislosti na rychlosti ventilátorů, či teplotě karty.

Dechberoucí zobrazení
AMR Radeon RX 7900 série grafických karet přináší ultra-rychlé hraní s vysoce výkonným vykreslováním, v kombinaci s funkcemi FidelityFX a upscaling technologiemi, pro poskytnutí dechberoucího zobrazení s pozoruhodným výkonem.

AMD FidelityFX Super Resolution 2
Upscaling technologie se dostává na novou úroveň s AMD Radeon Super Resolution. Získáte neuvěřitelnou kvalitu obrazu a lepší snímkovací frekvenci v podporovaných hrách. Díky využití na úrovni ovladačů lze upscaling použít u tisíců herních titulů.

AMD Software: Adrenalin Edition
AMD Software Adrenalin Edition představuje přehledné, moderní a snadno ovladatelné rozhraní, pro přístup k nejnovějším ovladačům, herním statistikám, hlášením o výkonu a řadě dalších funkcí. Uvolní plný potenciál vaší grafické karty a zajistí její optimalizaci pro nové hry.