MW Computers

Samsung UE43BU8572; UE43BU8572

Tento kvalitní a levný kus Samsung UE43BU8572; UE43BU8572 od dodavatele kvalitních produktů Samsung jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce výhodně! Teď za akční cenu 14 337 Kč. EAN: 8806094282177
Samsung UE43BU8572; UE43BU8572
Do obchodu »
Značka: Samsung
14 337
Popis produktu

Samsung UE43BU8572
Podívejte se na filmový, seriálový či herní svět v dokonale ostrých detailech se 4K Crystal UHD televizí od firmy Samsung. Funkce Dynamic Crystal Color přináší maximálně realistické zobrazení s miliardou barevných odstínů, zatímco nízká odezva a perfektně plynulý pohyb vám umožní zůstat v popředí před konkurencí díky nízké odezvě a perfektně plynulému pohybu – a zabavit se navíc můžete s množstvím populárních streamovacích služeb.

Ohňostroj barevných odstínů v rozlišení 4K

Nechte se okouzlit dokonale plynulými přechody barev s pomocí procesoru Crystal Processor 4K. Ten se navíc postará o výkonný upscaling, který pomocí inteligentních algoritmů vylepší rozlišení obsahu, takže všechny vaše oblíbené starší filmy uvidíte v dosud nespatřených detailech a maximální ostrosti.

Funkce automatického zvýraznění kontrastu

Užijte si přirozenější zobrazení s pořádnou porcí detailů. Inovativní obrazová technologie Contrast Enhancer analyzuje jednotlivé části každé scény a dynamicky upraví kontrast tak, abyste mohli lépe vnímat hloubku a jednotlivé barevné odstíny.

Dokonalá souhra světla a stínu s HDR

Temné scény deštivých noirových thrillerů i sluncem zalitých písečných pláží exotických dokumentů budou vypadat vždy dokonale s vysokým dynamickým rozsahem, který v závislosti na obsahu zvýší škálu jednotlivých úrovní světla, což vám umožní vychutnat si barevné spektrum v jeho celistvosti.

Plynulý obraz během filmů i her

Ponořte se do maximálně plynulých a vzrušujících virtuálních světů díky automatickému odhadu a kompenzace jednotlivých snímků s funkcí Motion Xcelerator, přizpůsobené přímo na míru právě sledovanému obsahu. Staňte v čele žebříčků díky automatickému režimu nízké latence, který zamezí trhání či rozmazání pohybu i při rychlých herních scénách. To vše s minimální odezvou na vstupu, takže každý pohyb, který učiníte, bude na obrazovku převeden co možná nejrychleji.

Ovládání vaší domácnosti snadno a rychle

Odpočiňte si a svěřte se do péče vašeho osobního asistenta, který spoustu věcí zvládne za vás. Systém inteligentní domácnosti SmartThings se bez obtíží připojí k vašim zařízením, průběžně sleduje jejich stav a usnadní vám jejich ovládání. To vše pomocí dálkového nebo hlasového ovládání, aniž byste museli přerušit sledování televize.

Efektivní a pohodlná práce na vaší TV

Pracujte, studujte a bavte se na velké obrazovce. Jednoduše televizi propojte s pracovním počítačem, notebookem nebo smartphonem a všechny důležité informace se ihned zobrazí na rozsáhlé ploše displeje, což vám umožní přehlednější a efektivnější práci i zábavu.

Tisíce hodin streamovaného obsahu

Už ani minuta ve společnosti nudy. Celý svět zábavy budete mít na dosah ruky s integrací populárních streamovacích platforem, mezi které patří Netflix, HBO Max, Skylink, Apple TV+, O2 TV, T-Mobile TV Go, Voyo, DRAMOX, LepšíTV, SledováníTV a dále spousta sportovních, herních, vzdělávacích i lifestylových aplikací.