MW Computers

Samsung Galaxy M23 5G 4+128GB Modrá; SM-M236BLBGEUE

Tento velmi žádaný kousek Samsung Galaxy M23 5G 4+128GB Modrá; SM-M236BLBGEUE od dodavatele kvalitních produktů Samsung jde sehnat u nás za zcela nejnižší cenu! Výhodně za super cenu 7 193 Kč.
EAN: 8806094182361
Samsung Galaxy M23 5G 4+128GB Modrá; SM-M236BLBGEUE
Ověřit dostupnost
Značka: Samsung
7 193
Popis produktu

Samsung Galaxy M23 5G, 4GB/128GB, Blue

Užijte si všechen oblíbený obsah naplno se zářivým 6,6″ Inifnity-V Super AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz, která poskytne dokonale plynulé zážitky při gamingu, práci i scrollování obsahem vašich profilů na sociálních sítích. S jasem až 800 nitů si snadno poradí i se slunečním svitem a pokud často používáte telefon před spaním, jistě oceníte funkci Eye Comfort Shield, která snižuje vyzařované spektrum modrého světla a tím chrání vaše oči i při dlouhodobém sledování.

Nespoutaný výkon pro každou příležitost
Telefon, který bude pohánět vaši představivost neustále vpřed. Galaxy M23 5G se může pochlubit pokročilou mobilní platformou Snapdragon 750G s osmi výkonnými jádry, která společně se 4 GB operační paměti zajistí, že hraní náročnějších her, sledování online obsahu nebo práce v několika aplikacích naráz bude vždy dokonale svižné a stabilní.

Snadné rozšíření operační paměti
Máte pocit, že vašemu smartphonu dochází dech a potřebovali byste více operační paměti pro všechny vaše aplikace nebo otevřená okna internetového prohlížeče? Tomu učiní Galaxy M23 5G přítrž. Disponuje totiž inteligentní funkcí RAM Plus, která v případě potřeby systému poskytne virtuální RAM a tím přinese mnohem hladší chod pracovních i zábavních aplikací.

Digitalizujte vaše vzpomínky
Přestaňte se rozhodovat, jaké vzpomínky si uchováte a které dáte pryč. S vnitřním 128 GB úložištěm a podporou microSD karet o kapacitě až 1 TB budete mít vždy spoustu prostoru pro vše, co je vám drahé.

Přirozený minimalistický design
Jemně zakulacené rohy a elegantní rámeček dodávají telefonu a fotografickému modulu kýžený nádech minimalismu, který maximálně podpoří váš životní styl a zároveň zajistí, že telefon bude krásně kompaktní – ať už jej budete nosit v tašce nebo kapse kalhot.

Super plynulý displej rozehraje symfonii barev
Všechen oblíbený obsah bude zobrazen v nevšedních detailech a zářivých barvách na 6,6″ displeji Galaxy M23 5G s HD+ rozlišením a 120 Hz obnovovací frekvencí. Rozdíl v plynulosti tak bude patrný na první pohled – ať už budete jen přesouvat ikony po obrazovce, projíždět obsah sociálních sítí, sledovat filmy a seriály, nebo se oddávat náročnému gamingu.

Lepší snímky s trojitým fotoaparátem
Nechte zrcadlovku doma a ponořte se do kouzel fotografie s 50Mpx hlavním fotoaparátem, zachyťte panoramata ultraširokoúhlým řešením, nebo se k foceným objektům přibližte na maximum pomocí makro objektivu. Výsledkem budou vždy skvěle prokreslené fotografie, kterými se budete moci pochlubit svým přátelům, rodině, nebo sledujícím na rozličných internetových platformách.

Baterie s dvoudenní výdrží a rychlonabíjením
Užijte si dokonalou svobodu, ať už se budete oddávat náročnému gamingu, streamovat či sledovat oblíbený obsah, vyřizovat telefonní hovory nebo fotografovat. Telefon Galaxy M23 5G vás podpoří baterií s typickou kapacitou 5 000 mAh, která bez obtíží vydrží a 2 dny používání. A pokud se vám přeci jen podaří ji unavit, energii ji během chvilky dodáte pomocí 25 W superrychlého nabíjení.

Kvalitní zvukový projev bez zkreslení
Je snad něco důležitějšího, než aby vás během hovorů druhá strana dobře slyšela? A právě k tomuto účelu je k dispozici funkce Voice Focus, která izoluje váš hlas od ruchů na pozadí a pomocí inteligentních algoritmů zesílí zvuk tak, aby zamezila možnému nežádoucímu zkreslení. Technologie All Sound je posléze schopna okolní zvuky naopak přidat, takže například účastníci videohovorů si budou moci lépe představit, co se děje ve vašem okolí.

Ocitněte se uprostřed dění s Dolby Atmos
Chcete si užít dokonalý prostorový zvuk i na vašem chytrém telefonu? Snadná pomoc – jednoduše připojte sluchátka a ihned můžete potěšit své smysly technologií Dolby Atmos, která přenese každý tón vaší oblíbené hudby nebo epické filmové scény v dokonalé čistotě a hlasitosti. Navíc realisticky simuluje pohyb objektů na scéně, takže budete mít pocit, že jste se ocitli uprostřed dění, což ještě umocní váš výsledný zážitek.

Trezor pro vaše osobní data
Spolehněte se na bezpečnostní platformu Samsung Knox, která byla integrována jak do hardwaru, tak i softwaru zařízení. Váš telefon je chráněn od okamžiku prvního zapnutí, přičemž víceúrovňová ochrana zamezí malwaru a dalším pokročilým bezpečnostním hrozbám provádět nechtěné změny. Využijte služeb Zabezpečené složky a uchovávejte v ní soukromé fotografie, soubory, aplikace a data. A díky v displeji vestavěné čtečce otisku prstů se budete moci snadno přihlásit k oblíbeným aplikacím a stránkám, aniž byste si museli dělat starosti o bezpečí vašeho uživatelského profilu.