MW Computers

Remington S9600 E51 Silk Straightener – žehlička na vlasy; S9600

Tento velmi žádaný produkt Remington S9600 E51 Silk Straightener - žehlička na vlasy; S9600 od této skvělé značky Remington jednoduše můžete získat aktuálně na webu téměř zdarma. Výhodně za cenu 866 Kč. EAN: 4008496789290
Remington S9600 E51 Silk Straightener - žehlička na vlasy; S9600
Do obchodu »
Značka: Remington
866
Popis produktu

Remington S9600 Silk Straightener

Úzká žehlička na vlasy
Pokud chcete rychle dosáhnout zářivých výsledků, bude žehlička Silk od Remingtonu vaší nejlepší kamarádkou. Remington při výrobě této žehličky chytře zkombinoval pokrokový keramický povrch společně s luxusním hedvábím pro dvakrát hladší skluz. Destičky žehličky jsou napuštěné hedvábnými proteiny, které zajistí, že vaše vlasy budou upravovány standardem hodným profesionálů a budou po použití dokonale hladké a hedvábně lesklé.

Maximální výkon, minimální námaha
Díky profesionálním destičkám žehličky můžete dosáhnout výsledků jako ze salónu během minima času. Jsme si jisti, že dokonce i ty nejhůře poddajné kurdliny a nejhustší hřívy budou přeměněny na uhlazené, hladké a lesklé vlasy pomocí jedné z našich perfektních žehliček.

Absolutní kontrola
Hedvábím napuštěné keramické plochy se zahřejí na impozantních 235°C, s turbo zesilovačem dokonce až na 240°C za 30 sekund pro rychlé přežehlení nebo tvrdohlavé prameny.

Variabilní kontrola nastavení teploty znamená, že je žehlička vhodná pro všechny typy vlasů a je ještě snadnější dosáhnout profesionálních výsledků. Ukazuje nejvhodnější teplotu určenou vašim vlasům a vy můžete zůstat v klidu s vědomím, že o vaše vlasy je dobře postaráno. Navíc digitální displej vám zobrazuje přesné nastavení teploty, takže budete mít vždy vše pod kontrolou.

Skvělý vzhled
Navíc digitální displej vám zobrazuje přesné nastavení teploty, takže budete mít vždy vše pod kontrolou. Navíc, zdokonalené keramické infračervené ohřívače poskytují rovnoměrnou teplotu, ultrarychlou obnovu nastavení během stylingu a zaručují, že vámi zvolené teplotní nastavení zůstane zachováno.

Vlastnosti produktu:

  • Zdokonalený hedvábně-keramický povrch
  • Nastavitelná teplota 150–235 °C, plus turbo zesilovač (až 240°C, 30 vteřin)
  • Připravená k použití již za 10 sekund
  • Informativní digitální displej
  • Paměťová funkce
  • Vysoce pokročilé infračervené keramické ohřívače
  • Uzamykatelný kloub žehlicích kleští
  • Zámek teploty k ochraně před nechtěnou změnou
  • Automatické vypnutí po 60 minutách
  • Luxusní design v přepychovém červeném provedení

Obsah balení:
Široká žehlička na vlasy Silk od Remingtonu