MW Computers

PremiumCord Optický HDMI extender 4K@60Hz 4:4:4 HDR s USB až na 40km; khext400-4

Tento unikátní výrobek PremiumCord Optický HDMI extender 4K@60Hz 4:4:4 HDR s USB až na 40km; khext400-4 od výrobce s mnohaletou tradicí PremiumCord jednoduše pořídíte nyní až neuvěřitelně levně! Akční ceny od 14 595 Kč.
EAN: 8592220022280
PremiumCord Optický HDMI extender 4K@60Hz 4:4:4 HDR s USB až na 40km; khext400-4
Ověřit dostupnost
Značka: PremiumCord
14 595

PremiumCord Optický HDMI extender 4K@60Hz 4:4:4 HDR s USB až na 40km, používá pro přenos nekomprimovaného obrazu optické vlákno s konektory LC, pomocí optických switchů je možno obraz zobrazit na mnoho obrazovek a na velkou vzdálenost v nejvyšší kvalitě bez komprimace a zpoždění. Optický extender patří ke špičce v HDMI extenderech. Přenášejte obrazové a zvukové signály HDMI a USB na vzdálenost až 40 km pomocí optických kabelů. Kromě toho můžete přenášet signály dálkového ovládání IR do zdrojového zařízení. Zdrojové zařízení tak můžete ovládat z přijímače. Pomocí tohoto vysoce výkonného video systému můžete napájet mnoho přijímačů na velikou vzdálenost pomocí optického přepínače. Tato sada se skládá z modulu vysílače a přijímače a je zvláště vhodná pro přenos signálů HDMI a USB (klávesnice +myš) na velké vzdálenosti. Ideální pro spojení mezi budovami nebo velkými průmyslovými komplexy. – Extender umožňuje propojení jeden na jeden nebo za pomoci optického switche zapojení jeden na mnoho přijímačů nebo dokaskády. – Sestava se skládá z vysílače, přijímače, dvou SFP+ optických modulů, dvou napájecích zdrojů a kabelů pro IR ovládání. – Žádné zkreslení a nulové zpoždění – obraz je přenášen v nekompresované podobě. – Optické konektory LC (SFP+ optické moduly v sadě). – Součástí setu jsou dva špičkové SFP+ moduly pro připojení LC optického kabelu – Optické vlákno: LC Singlemode 09/125 µ, Simplex. – Vlnová délka: 1270/1330nm – Připojení HDMI: Typ A, zásuvka – Připojení USB (klávesnice+ myš) – Zapojení jeden na jeden, jeden na mnoho nebo do kaskády – Přenosová vzdálenost: až 40 km – HDMI rozlišení obrazu: 4K při 25/30/50/60Hz, 1080p při 50/60 Hz,1080i při 50/60Hz, 720p při 50/60 Hz a další – Verze HDMI: 2.0 – Podporuje HDR10 – Podporuje HDCP – Podporuje HDMI ARC , eARC – Umožňuje přenos RS232 signálů – Přijímače jsou vybaveny S/PDIF výstupním audio portem – Tři LED indikátory funkcí – Vzdálený přenos IR signálu: 20 – 60 kHz – Odolný proti přepětí, industriální design – Provozní teplota: -20 až +60 ° C – Provozní vlhkost: 0-90% (nekondenzující) – Provozní napětí: 5 V / DC / 2 A – Rozměry: D 123 x Š 115 x V 30 mm – Váha: TX:420g, RX420g – Materiál: hliníkový kryt – Černá barva Obsah balení 1x modul vysílače 1x přijímací modul 2x SFP+ optické moduly v sadě 2x IR propojovací kabely 2x napájecí zdroje 1x Manuál [ENG] PremiumCord Optical HDMI extender 4K @ 60Hz 4: 4: 4 HDR with USB up to 40km, uses optical fiber with LC connectors for transmission of uncompressed image, using optical switches it is possible to display the image on many screens and over long distances in the highest quality without compression and delay. The optical extender belongs to the top in HDMI extenders. Transmit HDMI and USB video and audio signals up to 40 km using optical cables. In addition, you can transmit IR remote control signals to the source device. This allows you to control the source device from the receiver. With this high-performance video system, you can power many receivers over long distances using an optical switch. This set consists of a transmitter and receiver module and is especially suitable for transmitting HDMI and USB signals (keyboard + mouse) over long distances. Ideal for connections between buildings or large industrial complexes. – Extender allows connection one on one or with the help of optical switch connection one on many receivers or cascades. – The set consists of a transmitter, receiver, two SFP + optical modules, two power supplies and cables for IR control. – No distortion and zero delay – the image is transmitted in uncompressed form. – LC optical connectors (SFP + optical modules included). – The set includes two top SFP + modules for connecting an LC optical cable – Optical fiber: LC Singlemode 09/125 µ, Simplex. – Wavelength: 1270 / 1330nm – HDMI connection: Type A, socket – USB connection (keyboard + mouse) – Involvement one on one, one on many or in a cascade – Transmission distance: up to 40 km – HDMI image resolution: 4K at 25/30/50 / 60Hz, 1080p at 50/60 Hz, 1080i at 50 / 60Hz, 720p at 50/60 Hz and more – HDMI version: 2.0 – Supports HDR10 – Supports HDCP – Supports HDMI ARC, eARC – Allows transmission of RS232 signals – The receivers are equipped with an S / PDIF audio output port – Three LED function indicators – Remote IR signal transmission: 20 – 60 kHz – Surge resistant, industrial design – Operating temperature: -20 to +60 ° C – Operating humidity: 0-90% (non-condensing) – Operating voltage: 5 V / DC / 2 A – Dimensions: L 123 x W 115 x H 30 mm – Weight: TX: 420g, RX420g – Material: aluminum cover – Black color Package contents 1x transmitter module 1x receiver module 2x SFP + optical modules in a set 2x IR connecting cables 2x power supplies 1x Manual