MW Computers

Philips HX6014/07; HX6014/07

Tento nejprodávanější výrobek Philips HX6014/07; HX6014/07 od společnosti Philips můžete pořídit právě teď v nabídce za outletovou cenu. Aktuálně stojí u nás 557 Kč.
EAN: 8710103633105
Philips HX6014/07; HX6014/07
Ověřit dostupnost
Značka: Philips
557

Dokonalé čištění. Bělejší zuby.

Hlavice Sonicare ProResults je vhodná jak pro dlouhodobé uživatele elekrického zubního kartáčku Philips Sonicare, tak pro ty, kteří se sonickým čištěním zubů teprve začínají. Její nasazení je vyjimečne jednoduché, snadno se propojí s tělem zařízení a napění pastu tak, aby snadno pronikla do mezizubních prostor. Vyzkoušejte zcela nový pocit čistých zubů!

Optimalizovaný výkon

Tato hlavice kartáčku Philips Sonicare je opatřena tvarovaným profilem, který přirozeně vyhovuje tvaru zubů a umožní vám vyčistit i obtížně dosažitelné oblasti.

Odstraňuje až 2x více plaku

Speciálně navržená hlavice odstraňuje až 2x více plaku než ruční kartáček.

Nasazovací hlavice kartáčku

Hlavici kartáčku Philips lze nasadit i sejmout z rukojeti kartáčku, kde dobře drží a současně umožňuje snadnou údržbu a čištění. Je vhodná pro všechny rukojeti zubních kartáčků Philips Sonicare s výjimkou: PowerUp Battery a Essence.

Maximální sonický pohyb

Sonická technologie provede 31 000 stíravých pohybů kartáčku za minutu. Tento pohyb vhání tekutinu do mezizubních prostor a podél linie dásní a pokaždé zajistí vynikající a současně jemné vyčištění.

Vlákna upozorní na potřebu výměny hlavice

Na první pohled to nemusí být znát, avšak hlavy kartáčku ztrácejí tuhost a postupně se po několika měsících obvyklého používání opotřebují. Když k tomu dojde, modré stětinky zbělají a upozorní tak na potřebu výměny hlavice kartáčku. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, hlavici vyměňte každé tři měsíce.

Kvalitnější péče o zdraví ústní dutiny

Stejně jako všechny autentické hlavice kartáčků značky Philips Sonicare je i tato bezpečná pro zuby a dásně. Kvalita každé hlavice kartáčku byla testována a prokázala výjimečný výkon a trvanlivost.

Balení obsahuje 4 ks ProResult kartáčkové hlavice standardní velikosti.